Винт установочный DIN 914 M3x5мм ГОСТ 8878 внутренний шестигранник и конический конец

Винт установочный DIN 914 M3x5мм ГОСТ 8878 внутренний шестигранник и конический конец. Оптовые поставки

Винт установочный DIN 914   M3x5мм ГОСТ 8878 внутренний шестигранник и конический конец

Винт установочный DIN 914 M3x5мм ГОСТ 8878 внутренний шестигранник и конический конец—застосовуються при необхідності зафіксувати взаємне розташування деталей відносно один одного. Для цього на кінцях є різні виступи або заглиблення для кращої фіксації деталей, а також, у випадку необхідності здійснення або можливість, виготовляють спеціальні отвори під кінці настановних гвинтів.

Застосовується гвинти настановні як деталей зєднання в машинобудуванні, верстатобудуванні та будівництві.

Головна відмінність установочних гвинт від інших гвинтів - це відсутність головки. Шліц у регулювальний гвинт зроблений безпосередньо в ньому самому, і він повністю вкручується в деталь.

Відмінність настановних гвинтів полягає в формі шліца. Він може бути обраний під плоску або хрестоподібну викрутку. Однак в останні роки європейським стандартом вважається, в основному, внутрішній шестигранник, особливо якщо розглянутий гвинт високоміцний. Дійсно, при такій формі шліца до нього можна додавати значно більші зусилля без ризику пошкодження, проте робота з подібним кріпленням вимагає спеціального інструменту.
Винт установочный с внутренним шестигранником и плоским концом DIN 914 или ГОСТ 8878

Установочный винт с плоским концом DIN 914 ГОСТ 8878 применяется в качестве деталей соединения в машиностроении, станкостроении и строительстве. Классы прочности 8.8, 10.9, 12.9. Без покрытия, цинковое покрытие


Размерная линейка - Винт ГОСТ 8878 установочный DIN 914 с внутренним шестигранником и коническим концом