Анкера для бетону. Купити оптом

Анкера для бетону. Купити оптом. Купить оптом

Анкера для бетону. Купити оптом

Анкер по бетону. Застосування

Анкер для бетону широко використовується не тільки в різних будівельних і монтажних роботах, а й часто застосовується в побуті. Завдяки цьому виробу забезпечується міцне і довговічне з'єднання. Навіть дії постійних статичних навантажень і може вплинути на його надійність. Анкер для бетону використовується десятиліттями. Для того щоб максимально відповідати області свого застосування, можна підібрати спеціальне виріб. Це можуть бути різні варіанти виконання анкера для бетону:

Анкерний болт з гайкою. Його застосовують там, де необхідна установка великовагових конструкцій до каменя або бетону. Його комплект включає в себе спеціальну шпильку, що володіє конусоподібним наконечником, а також втулку і гайку.

Анкера для бетону з гаком - особливо ефективний для кріплення деяких знімних конструкцій до бетону, каменю. Відповідно, відрізняється наявністю шпильки з гаком. Розпірний елемент знаходиться на іншій стороні.

Клиновий розпірний анкер для бетону використовується для монтажу балок, перил, навісів та інших металоконструкцій до бетону. Елемент забезпечений гайкою, шайбою і шпилькою з різьбленням.

Анкер для бетону в компанії БОЛТ.ЮА

Існує також і ряд інших розпірних анкерів для бетону. Всі вони призначені для певної області застосування. Наприклад, одні вироби призначені для монтажу великогабаритних, важких конструкцій, інші - навпаки, для легких, декоративних елементів. Крім того важливу роль відіграють і розміри анкера для бетону. Адже якщо застосовувати їх не за призначенням, то наслідки можуть бути плачевними.

Анкер для бетону ціна

Залежно від перелічених, і від багатьох інших чинників змінюється і ціна на анкер для бетону. Ви можете дізнатися все цікавлять вас деталі, зв'язавшись з нами, і задати питання нашим консультантам за телефонами, вказаними на сайті. Купити анкер для бетону за вигідною ціною легко і швидко можна в нашій компанії БОЛТ.ЮА. Крім того, наші фахівці допоможуть підібрати для ваших потреб різні супутні товари і їх аналоги.

Ми пропонуємо вашій увазі розпірні анкери для бетону всіх розмірів і типів оптом. Вироби мають всі необхідні сертифікати. Для того, щоб елемент кріплення не міг провалитися в спеціально підготовлене для нього отвір в закріплюється матеріалі, анкер для бетону може мати манжету.

Надійність з'єднань забезпечується за рахунок конструкції анкерів для бетону. Вони порівнянні з гвинтами або цвяхами, проте розпірні анкери для бетону набагато ефективніше, а для їх виробництва використовуються високоміцні метали, завдяки чому вони здатні витримувати досить високі навантаження.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее