Анкер для цегли. Характеристики. Застосування

Анкер для цегли. Характеристики. Застосування. Купить оптом

Анкер для цегли. Характеристики. Застосування

Анкер для цегли. Характеристики

Анкер для цегли широко затребуваний в будівництві. Завдяки цьому виробу вдається надати з'єднанням внутрішніх і зовнішніх стін велику міцність. Елементи допомагають стіні, що складається з декількох шарів стати монолітною, перетворити її в єдине ціле. Анкер для цегли являє собою виріб, що складається з 2-х складових - це розпірна і нерозпірна частина.

Нерозпірна частина - як правило, це болт, який виготовлений з міцної високолегованої сталі. Такий болт має метричної різьбою і голівкою. При цьому головка анекра для цегли може бути виконана як в формі шестикутника, так і мати спеціальний прямий або хрестоподібний шліц.

Розпірна частина анкера для цегли вставляється в заздалегідь підготовлений отвір, яке сверлится в стіні. Спеціальна конструкція дозволяє змінювати свою геометрію в процесі фіксації. Таким чином, анкер міцно закріплюється в стіні.

Виріб зазвичай має облямівку, яка не дозволяє анкера для цегли дуже глибоко йти в отвір. У момент затягування розпірна частина застряє в отворі, тому можливість мимовільного випадання виключається. Їх через свою конструкції виріб також називають анкер розпірний для цегли.

Купити анкер для цегли

Компанія БОЛТ.ЮА пропонує анкер для цегли за доступними цінами. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте не тільки той товар, який вам необхідний, але і всі необхідні консультації щодо його використання і його аналогам. Також серед асортименту нашої продукції для вас представлений анкер для саману. Всі вироби мають сертифікати якості.

Купити анкер для цегли в компанії БОЛТ.ЮА

Не залежно від того, в якій сфері ви будете застосовувати розпірний анкер для цегли, купити його у нас легко і вигідно. Вироби використовуються при монтажі металевих профілів, а також різних електроприладів і інших предметів до цегляної стіни. Крім того анкер для цегли застосовується при установці підвісних конструкцій, виконаних з гіпсокартону, інших масивних предметів.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее