Анкер клиновий PSR. Характеристики. Застосування

Анкер клиновий PSR. Характеристики. Застосування. Купить оптом

Анкер клиновий PSR. Характеристики. Застосування

Анкер клиновий. Характеристики. Оптові поставки

«Анкер клиновий витримує великі навантаження, міцний і довговічний» - все це - характеристики клинового анкера, металевого кріплення широкого застосування. У компанії BOLT.UA можна без проблем підібрати будь-яку його модифікацію. Ми реалізуємо клиновий анкер в Україні за цінами великого і дрібного опту.

Найчастіше анкер розглянутого типу використовується в будівництві різних об'єктів. За допомогою цієї деталі важке обладнання, а також різні вузли, агрегати та конструкції кріпляться до цегляної або бетонної основи, природному каменю. Анкер клиновий дуже ефективний, так як за рахунок сил тертя і упору розширених частин забезпечується міцне з'єднання.

Важкі металоконструкції, швелери, балки, що несуть консолі та інші будівельні матеріали відмінно будуть триматися за допомогою металевого клинового анкера. Його також використовують при установці огорож та поручнів на будь-яку поверхню, будь то натуральний камінь або повнотіла цегла.

Такий кріпильний елемент, як анкер клиновий, повинен нести підвищені навантаження, тому виготовлення виробів відбувається тільки з високоякісних сортів сталі, вуглецевих з покриттям з цинку, нікелю або хрому з жовтим пассивированием. Використовувана сталь може бути і нержавіючих класів А2 і А4. Той, хто має досвід проведення будівельних чи ремонтних робіт, відмінно знає, що без надійних кріпильних матеріалів не обійтися. У нашому асортименті ви підберете будь-який необхідний вам кріплення за доступною ціною.

З чого ж складається анкер і за яким принципом він діє

Клинові анкерні вироби складаються з різьбової шпильки, на кінці якої розташовується конусоподібний хвостовик. Крім того, анкер забезпечений короткою зовнішньою оболонкою у вигляді гільзи, що оперізує хвостовик, а також гайкою і шайбою. Така конструкція анкерів необхідна для того, щоб при установці кріплення надійно фіксувався в гнізді.

Основні етапи установки:

Для початку необхідно просвердлити отвір в матеріалі основи. При цьому воно повинно бути належного діаметру, щоб клиновий анкер з часом не зруйнувався і надійно тримав довірений йому вантаж.

Потім молотком вбивається кріплення, при цьому отвір можна навіть не очищати.

Далі анкер затягується гайковим ключем і, завдяки клиновим розпір, фіксується в отворі. Відбувається процес так: гайка закручується, і шпилька в цей час переміщається уздовж її осі. Хвостовик шпильки починає розпирати свою зовнішню оболонку (гільзу) в глибині отвору, але її по всьому периметру утримують спеціальні опори від провертання анкера.

Така наскрізна установка клинового кріплення не допускає попереднього навішування деталі на анкери. До того ж, необхідно заздалегідь розрахувати допустиму зовнішнє навантаження при експлуатації (не рекомендується більше 0,25 від максимального показника для кожної конкретної моделі). Якщо підстава (бетонну або цегляну) має тріщини, то максимум 60% від норми можна прикріпити до клиновому анкера.

Щоб здійснити монтаж анкера необхідно розташовувати таким набором інструментів: перфоратор з буром відповідного діаметру, молоток, гайковий ключ або шестигранна насадка на шуруповерт (гайковерт) відповідного розміру. До речі, про наявність всіх цих інструментів ви також можете поцікавитися у наших менеджерів.

Всю технічну інформацію і правила розрахунку надійного кріплення ви можете отримати у наших консультантів, або знайти в інтернеті. Є навіть спеціальні таблиці, що відображають цікаві цифри.

Вся продукція сертифікована. У компанії БОЛТ.ЮА ви можете оптом придбати необхідний вам клиновий анкер. Ми здійснюємо доставку в будь-який регіон України. Підібрати оптимальний варіант анкера вам допоможуть наші співробітники.

Хімічні або механічні анкери порівняння характеристик

Рекомендовані навантаження на розтягнення (вирив). 1 кН = 100 кг. Для смол: Коефіцієнт надійності: розтягнення V = 4. При присутності води розрахункові навантаження повинні знижуватися на 20%

Кріплення до нерастрескавшемуся бетону C20 / 25 або К25

М8 М10 М12 М16 М20 М24

Клинові анкери [кН] 2,4 3,6 6,4 10 13,9 -

Смола поліестер [кН] 3,7 6,3 9,3 12,7 18 27

Смола вінілестер [кН] 6,2 7,7 11,1 17,5 26 35

Смола епоксид [кН] 8,2 14,3 19,6 26,4 44,7 69,3

При кількості отворів для кріплення більше 20 вигідніше застосовувати хімічні анкери.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее