Анкер латунний TM. Характеристики. Застосування

Анкер латунний TM. Характеристики. Застосування. Купить оптом

Анкер латунний TM. Характеристики. Застосування

Анкер латунний TM. Застосування. Характеристики

Анкер латунний ТМ може розглядатися, як більш дешевий аналог * іншого виробу анкер MSA. Даний вид кріплення знаходиться в постійному наявності на наших складах в Києві. Крім того ми маємо можливість доставити необхідний вам латунний анкер в будь-який регіон України. Наші представництва відкриті в багатьох інших містах, тому ми виробляємо поставки в найкоротші терміни.

Матеріал, з яким рекомендується працювати, використовуючи анкер з латуні ТМ - різні щільні підстави, такі як камінь, бетон або цегла. Виріб експлуатується спільно з зі шпильками, болтами та іншими різьбовими елементами, відповідного діаметру.

Латунні анкера ТМ з внутрішнім різьбленням (відносяться до розділу «Будівельні кріплення») використовуються в будівництві для помірно важких і легких навантажень. Їх встановлюють при монтажі в повнотіла цегла (max М8), природний камінь і бетон. Установка анкера здійснюється за допомогою болта або штанги, які одночасно використовуються і для закріплення матеріалу до основи. Довжина, необхідна для установки анкера, штанги або болта дорівнює 1-1,5х від номінального розміру анкера плюс товщина прикріплюватися матеріалу.

Часто можна почути, що досвідчені, професійні майстри називають анкер - цанга. І ця назва в ставиться до багатьох виробів, не залежно, з якого матеріалу вона зроблена - з латуні, зі сталі та інших. Розглянуті тут елементи кріплення застосовуються також і для створення різних підвісних конструкцій. Однак при цьому слід враховувати різницю в вертикальних і горизонтальних навантаженнях на метиз.

Анкер латунний відноситься до типу Розклинювальні анкерів, які виготовляються з латуні.

Доставка продукції здійснюється не тільки по Києву, але і по всіх містах України. Наша компанія БОЛТ.ЮА досить давно знаходиться на цьому ринку, тому ми можемо собі дозволити порадувати вас доставкою вантажу в будь-яке вас регіон. Латунний кріплення є в постійній наявності на наших складах, тому затримок практично не буває ніколи. Телефонуйте.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее