Болти DIN, ГОСТ від компанії БОЛТ.ЮА Характеристики. Оптові продажі

Болти DIN, ГОСТ від компанії БОЛТ.Ю Характеристики. Оптові продажі. Купить оптом

Болти DIN, ГОСТ від компанії БОЛТ.Ю Характеристики. Оптові продажі

Болти по праву можна назвати одним з найбільш універсальних кріпильних елементів, розрахованих на значні навантаження. Завдяки можливості монтажу конструкцій з самих різних матеріалів, їх область застосування дуже обширна, так само, як і кількість різновидів. Класифікують болти за різними ознаками:

матеріалом виготовлення;

класу міцності;

покриттю металовироби;

формі;

призначенням;

відповідності стандартам DIN або Гост.

Однією з найпоширеніших диференціацій болтів вважається класифікація за призначенням. Відповідно до неї виділяють:

Болти високоміцні лемішні. Їх призначення: фіксація підвісного обладнання, яке зазнає високих навантажень.

Болти меблеві. Незважаючи на назву, вони можуть застосовуватися як в меблевому виробництві, так і в будівництві.

Дорожні болти призначені для кріплення спеціалізованих металоконструкцій, наприклад, дорожнього огородження;

Машинобудівні болти, застосування яких обмежується важкою промисловістю - станкостроением, машинобудуванням, приладобудуванням і іншими.

І все ж, найбільш зручною з практичної точки зору залишається класифікація болтів, виходячи з їх форми. До додаткового зручності даної типології можна віднести її відповідність зі стандартами ГОСТ і DIN.

Розглянемо деякі з різновидів.

Болти з повним різьбленням DIN 933, відповідні ГОСТ 7798 і ГОСТ 7805. Виготовляються з нержавіючої або вуглецевої сталі, латуні, і застосовуються в будівництві, машинобудуванні, при монтажі обладнання різного призначення разом з анкерними гільзами і забивними анкерами. Болти з неповним різьбленням DIN 601 і DIN 931, є аналогом метизів ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 і ГОСТ 15589-70. Дані елементи кріплення відносяться до розряду високоміцних і класами точності А і В. Сфера застосування: кріплення деталей і конструкцій в машинобудуванні і будівництві. Можуть виготовлятися болти з нержавіючої сталі, кольорових металів і сплавів, наприклад, латуні, стали з різними видами покриттів.

Болти з напівкруглою головкою DIN 603 - аналог ГОСТ 7802-81. Металовироби даного типу часто називають меблевими або дорожніми, так як основна сфера їх застосування - меблеве виробництво, дорожні роботи, зведення складних інженерних конструкцій, що піддаються значним навантаженням, наприклад, мостів. Найбільшого поширення набули болти нержавіючі, хоча випускаються металовироби і зі сталі з різними видами покриттів, і з латуні. Болти із внутрішнім шестигранником DIN 912 відповідають ГОСТ 11738-84. Деталь має циліндричну головку і шпильку, нарізану неповної метричної різьбою. Внутрішній шестигранник може бути як з повною, так і з неповним різьбленням, що випускається під ключ. Виготовляється болт DIN 912 з оксидированной і нержавіючої сталі, а також високоміцних сплавів. Сфера застосування: переважно машинобудування, але в деяких випадках, використовується і в будівельних роботах. Болти відкидні DIN 444 - аналог ГОСТ 3033-79, ГОСТ 14724-69 і ГОСТ 14725-69, є високоміцний метиз з петлею (вушком) і неповною метричної різьбою. Застосовуються в будівництві разом з анкерами і для з'єднання вузлів і деталей в машинобудуванні. Може виготовлятися з високоміцної і нержавіючої сталі, сталі з покриттям, латуні.

Шпильки різьбові DIN 975 представляють собою метиз, по всій довжині якого нарізана метрична різьба стандартного кроку. Призначення деталі - нарощування кріпильних конструкцій, що володіють метричної різьбою, підвіска систем вентиляції та воздухоотводов на стельових перекриттях. Шпильки застосовуються спільно з сполучними гайками або шайбами. Матеріалом при виготовленні служать нержавіюча або високоміцна сталь.

Шпильки приварні DIN 32501 справедливо вважаються найпоширенішим видом приварного кріплення. Їх призначення - установка на тонколистовий метал з метою подальшої навішування обладнання та його фіксації за допомогою гайки. Виготовляють шпильки з нержавіючої та високоміцної сталі, а також алюмінію.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее