Болты DIN и ГОСТ

Болты DIN и ГОСТ. Купить оптом

Болты DIN и ГОСТ

Сопутствующие товары


Болти як вибрати

Болт - це різновид кріпильних виробів, що відноситься до метизами. Він являє собою стрижень з зовнішньою різьбою, на яку нагвинчується гайка. Один кінець штиря закінчується «капелюшком», зазвичай шестигранної форми. Болти із шестигранною головкою використовують для з'єднання елементів один з одним, або для кріплення чого-небудь. Стрижень вставляється в отвір, проходить крізь обидва елементи, на його кінець нагвинчується гайка, перед якою вставляється ущільнююча прокладка.

Основні види болтів: Класичний. Являє собою ніжку з різьбленням для накручування гайки, «капелюшок» шестигранна. За допомогою гайки регулюється ступінь затяжки болта. Болт шестигранний використовується повсюдно. Відкидний. Цей метиз має круглу головку з вушком, або у формі підкови. Він більш швидко монтується і легко відкручується.

Болти з фланцем. У таких метвиробах фланець використовується замість шайби. За зовнішніми ознаками вони схожі на класичні, але мають додаткову шайбу під головкою. Анкера. Анкерні болти використовують коли необхідна особлива міцність з'єднання. Фундаментний. Такі болти використовують в умовах вібраційних навантажень в місцях «відповідальних» з'єднань. Діаметр стрижня може досягати 42 - 180 мм. високоміцні болти

Крім перерахованого вище, болти поділяються за сферами застосування на класи: болт М16 болт М12 ціна за штуку меблеві, використовувані для з'єднання меблевих деталей; лемішними застосовують для кріплення навісного обладнання; машинобудівні;

дорожні використовують для з'єднання елементів металевих огорож. Болти мають різноманітні діаметри стержня, по ГОСТ розміри болтів можуть бути: М8, М10, М12, М14, М16, М18, М20, М24, де 8-24 - діаметр в міліметрах. Також ГОСТ регламентує форму болтів. Матеріали виготовлення, характеристики

Високоміцні болти виготовляють зі сталі, що не піддається корозії. Також застосовується і оцинкована сталь. Виготовлені з неї болти мають більш акуратні зовнішній вигляд. Вибираючи болти, звертають увагу на умови, в яких вони будуть експлуатуватися. Існують, крім звичайних болтів-шестигранників, металовироби, виготовлені з морозостійкого стали. Високоміцні болти, наприклад, М20 по ГОСТ роблять зі звичайної сталі.

Існують металовироби з особливою конструкцією «капелюшки», наприклад, болт з внутрішнім шестигранником має не литу головку, а з поглибленням в формі гексаедр. Болти з головкою у вигляді півкола використовуються при виготовленні меблів. Анкерні болти застосовують в будівництві.

Купити болти в Києві Організація «БОЛТ.ЮА» пропонує широкий вибір класичних шестигранних, анкерних, болтів DIN та інших металовиробів, виготовлених по ГОСТ. У наявність є вироби всіх типорозмірів. Компанія представляє крупніх виробників, тому надає можливість купити болти М18, М20 і інші за доступними цінами.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее