Болт мебельный DIN 603 купить

Болт мебельный DIN 603. Купить оптом

Болт мебельный DIN 603

Сопутствующие товары


Болт DIN603

Болт DIN 603 - це метиз, що складається з напівкруглої, без насічок і шліців, головки і сталевого стрижня, 1/3 частина якого займає різьблення. Квадратний подголовок деталі заважає прокручування металовироби в посадковому місці, і робить кріплення міцніше. Болт DIN603 відноситься до кріпильних елементів С-класу точності, і встановлюється в отвори, на 2-3 мм ширше в діаметрі, ніж сама деталь. При монтажі меблевих болтів традиційно використовується шайба DIN9021, а фіксація кріплення здійснюється за допомогою гайки.

Як неважко здогадатися з назви, найбільш затребуваний болт DIN 603 в меблевому виробництві: деталь використовують в процесі виготовлення м'яких та корпусних меблів з дерева, ДСП і МДФ. Але знадобиться метиз і в інших сферах. Наприклад, в будівництві для з'єднання будь-яких дерев'яних конструкцій; в машинобудуванні - для кріплення вузлів, що не вимагають підвищеної точності виконання. Крім того, болт DIN603 використовується в монтажі огороджень доріг і зведенні мостів.

Болт меблевий DIN 603 має напівкруглу головку, квадратний підголовник, повну і неповну метричну різьбу М5-М20, відноситься до класу точності С. Він не має шліцов і насічок, виконувати монтаж потрібно тільки з боку різьблення.

Основні характеристики

Квадратний підголівник потрібен цієї моделі кріплення для максимальної фіксації його в тілі вироби - він буде надійно скріплювати деталі, які не провертатися при затягуванні. Якщо вам необхідно з'єднати металеві частини, то потрібно буде зробити квадратний отвір, де зможе закріпитися підголівник.

Отже, можна виділити такі основні характеристики болта меблевого DIN 603: виготовлений в техніці гарячого цинкування, прекрасно підходить для складання меблів, непомітний на готовому виробі, виконаний зі сталі, має хороші відгуки.

Спосіб установки болта меблевий DIN 603

Монтувати болт DIN 603 можна таким чином: -Вставити болт в отвір для кріплення. -Фіксація з боку капелюшки здійснюється завдяки квадратному підголовника. -Фіксація з боку різьблення відбувається за рахунок загортання гайки з покладеної заздалегідь шайбою.

Сфера використання

Такий меблевий болт може використовуватися для з'єднання деталей і їх закріплення. Меблевий болт DIN 603 призначений для меблевої промисловості, складання конструкцій в промисловості. Збірка м'яких та корпусних меблів просто неможлива без такого металовироби - він практично непомітний на готовому виробі завдяки спеціальній полусферической формі головки болта.

Крім меблевої промисловості такий вид болта часто зустрічається в машинобудуванні, проведенні дорожніх робіт, зведенні мостів, побуті. Його часто купують для виконання дрібних декоративних робіт, наприклад, збірки поличок. Може застосовуватися також і в приладобудуванні разом з різними гайками, шайбами, які підходять болта DIN 603 за розміром. Ціна на цей товар в Києві невисока - близько 50 грн за кг.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее