Болт М14

Болт м14. Купить оптом

Болт м14

Сопутствующие товары


Болт М14

Болти, що володіють номінальним діаметром різьблення М14 поширені не так широко, як, наприклад, болти М8 або М6. Це пов'язано з особливостями застосування даних кріпильних елементів. Не кожна конструкція, вузол або агрегат вимагає у своїй збірці саме такий розмір. Однак болт М14 має свої сфери застосування в промисловості і машинобудуванні. Також, виріб може бути виконано в різних модифікаціях: з шестигранною головкою, з фланцем, з головкою, з повною або неповною різьбою, або приварного типу.

Спільно з такими болтами застосовуються гайки і шайби необхідних діаметрів. Виготовляється болт М14 відповідно до стандартів ГОСТ, DIN та іншими. Зверніть увагу, що в більшості стандартів ГОСТ застосування розміру діаметра саме 14 мм не рекомендується.

Залежно від того, які параметри описані в стандартах, болт М14 може бути оцинкований, підданий оксидуванню, хроматирование, нанесення інших покриттів. Якщо виріб виконаний зі сталі, його слід підбирати також виходячи з класів міцності, наприклад, 4.8; 5.8; 8.8; 10.9; 12.9 і інші. Що стосується матеріалів, слід зазначити, що дані елементи кріплення виготовляються зі сталі, алюмінію, латуні, міді, бронзи і навіть з пластика.

Компанія БОЛТ.ЮА готова також виконати болт М14 на замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Готова продукція проходить випробування, що гарантує якість і надійність елементів кріплення. Купити оптом болт з номінальним діаметром різьблення М14 ви можете, звернувшись до нас. Доставка здійснюється як по Києву, так і по будь-яким іншим містам України. Конкурентоспроможніцінидопоможутьвизначитинашеспільнеспівробітництво на довгий час.

Болт М14

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее