Болт м20

Болт м20. Купить оптом

Болт м20

Сопутствующие товары


Болт М20

Компанія БОЛТ.ЮА пропонує придбати болт м20 - незамінний в деяких промислових областях. Багато стандартів допускають виготовлення елементів кріплення даного діаметра різьби. Вони виробляються зі сталі, алюмінію, латуні, з різних сплавів. Ми готові надати вам такі болти в широкому асортименті. На складі БОЛТ.ЮА ви можете придбати вироби, стандартизовані не тільки по DIN, але також підібрати їм заміну в розділі болтів, виконаних за стандартом ГОСТ. Крім того, завжди в наявності болти м20 по ISO і ОСТ.

 

Також на болт м20 може наноситися покриття декількома способами: із застосуванням гальванічного оцинкування, фосфатування, оксидування і іншими. Вибір оптимального вироби визначається умовами та специфікою їх застосування.

 

При необхідності ми завжди готові виконати необхідне вам виріб на замовлення за вашими кресленнями. Готова продукція обов'язково проходить випробування і підтверджується безліччю сертифікатів. Тому, в надійності виробів можете не сумніватися. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всій Україні.

 

 

Болт м20 може бути виконаний в різних модифікаціях: з повною або неповною різьбою, з шестигранною головкою, з Т-подібною чи іншими видами. Для ваших потреб ми підберемо саме той елемент кріплення, який вам потрібно.

 

Стандартів, за якими виготовляється болт м20 безліч. Для зручності ми згрупували деякі види цих виробів за певними ознаками. Таким чином, ви зможете легко і швидко знайти той елемент, в якому потребуєте. Якщо ви щось не знайшли - звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном. Ми обов'язково вам допоможемо і проконсультуємо по будь-яких питань.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее