Болт м8

Болт м8. Купить оптом

Болт м8

Сопутствующие товарыБолт М8

Елементи кріплення, які по праву вважаються одними з найпопулярніших виробів – це болти м8. Як і будь-які інші болти, ця деталь є металевим виробом циліндричної форми з різьбленням. Що стосується форми, то тут варіантів може бути маса: головка може бути шестигранною, круглої, квадратної. Різьблення може бути зменшеною, збільшеної або стандартної.

Болти м8 використовуються з гайками та шайбами ​​відповідних розмірів. Застосування цих сполук дуже поширене в будівництві, промисловості, там, де необхідно створити міцне з'єднання при монтажі різних вузлів і устаткування. Використання цих болтів дозволяє здійснити швидке і надійне з'єднання не тільки якогось одного певного елемента, але і декількох частин. Діаметр м8 дозволяє використовувати цей кріплення в поєднанні з багатьма деталями.

Даний болт володіє декількома типами свого виконання. Різновидів досить багато, проте основні все ж можна перерахувати, це:

  • Відкидні;
  • Меблеві;
  • З шестигранною головкою;
  • З круглою головкою.
  • Фундаментні болти

Встановлюють такий болт певним чином, так, щоб при затягуванні гайки не перевищить максимальну межу і не зірвати різьбу. Втім, це правило поширюється не тільки на болти м8, але і на будь-які інші вироби, монтаж яких передбачає затягування або закручування за допомогою певного інструменту. Це одна із запорук подальшої безпроблемної експлуатації. Крім того, для того щоб зберегти поверхні елементів або посилити кріплення, під болт (його головку) підкладається шайба. Які саме шайби оптимально підходять для болтів м8 дізнавайтеся у наших менеджерів.

Болт М8

Болт з номінальним діаметром різьблення 8 міліметрів можна купити, звернувшись в нашу компанію БОЛТ.ЮА. Тут вам завжди будуть доступні будь-які консультації з приводу того чи іншого продукту. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або зробити запит за допомогою відповідної форми на сайті. Наші фахівці зможуть в найкоротший термін підібрати необхідні вам вироби, в даному випадку болти.

Ми допоможемо не тільки визначитися з вибором, але і підберемо різні додаткові супутні товари або аналоги до них. Відзначимо, що болт м8 може бути виконаний з різних матеріалів, таких як сталь, нержавіюча сталь, латунь і навіть пластик. Крім того, в залежності від особливостей експлуатації кожного виробу, воно може мати спеціальним покриттям - цинк, нікель, хром та інші. Покриття може бути відсутнім зовсім.

На наших складах ви знайдете в широкому асортименті болти м8 оптом, а також будь-який інші кріплення. Поставки здійснюються не тільки по Києву і області, але і по всіх регіонах України. Звертайтеся в нашу компанію БОЛТ.ЮА - у нас ви придбаєте болт з будь-яким номінальним діаметром різьблення за вигідною ціною.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее