Болт нержавіючий

Болт нержавіючий. Купить оптом

Болт нержавіючий

Сопутствующие товары


Болт нержавіючий

Нержавіючі болти можуть виготовлятися з трьох видів стали: аустенитной, мартенситной і ферритной. Найпоширенішою з них є аустенитная. На самих виробах групи сталей і класи міцності позначаються чотиризначним буквено-цифровим кодом.

 

Наприклад:

 

болт М8х30 А2-80 DIN 933, де:

М8х30 - параметри розміру;

А - аустенитная сталь (нержавіюча);

2 - тип легування всередині групи А;

80 - міцність при розтягуванні не менше 800 Н / мм 2.

Всю необхідну технічну інформацію про нержавіючих і кислотостійких сполучних елементах ви можете запитати у наших фахівців. Крім того, ви завжди можете підібрати не тільки болт, а й інші цікаві для вас елементи в розділі Нержавіючий кріплення.

 

Сталь, з якої виготовляється такий болт, може бути визначена як сплав заліза і вуглецю з вмістом хрому 10,5 - 11,5%. Основна її перевага - стійкість до корозії. Нержавіючий елемент має широке застосування від побутового (кухонні раковини, пральні машини) до промислового (будівництво, приладобудування, харчова промисловість).

 

Болт нержавіючий в компанії БОЛТ.ЮА

 

Ми пропонуємо кріплення, що володіє відмінними характеристиками міцності, а тому використовується на особливо відповідальних об'єктах і конструкціях. Болти, саморізи, шайби і шурупи, а також гайки і інші вироби з нержавіючої сталі становлять значний обсяг наших товарних запасів. Всі вироби відповідають стандартам DIN, ГОСТ, ISO, EN чинним в даний час на території України.

 

Болт нержавіючий в своєму застосуванні потребує деяких додаткових елементах кріплення. Наприклад, з ним поставляються гайки для кріплення і з'єднання вузлів і деталей спільно з болтами та іншими кріпленням в машинобудуванні, будівництві та інших галузях.

 

У каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА представлений болт нержавіючий в декількох варіантах виконання і призначення. Ми раді запропонувати якісну монтажну продукцію від відомих світових виробників, а також виконати на замовлення за вашими індивідуальними кресленнями і ескізами. Тут ви можете придбати будь-який необхідний кріплення різних діаметрів. У нас ви знайдете практично всі модифікації подібних болтів. На складі в постійній наявності асортимент, достатній для комплектації замовлень різного обсягу. Доставляємо продукцію в будь-який регіон України, завдяки налагодженої роботи служби логістики.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее