Болт нержавіючий

Болт нержавіючий. Купить оптом

Болт нержавіючий

Сопутствующие товары


Болт нержавіючий

Нержавіючі болти можуть виготовлятися з трьох видів стали: аустенитной, мартенситной і ферритной. Найпоширенішою з них є аустенитная. На самих виробах групи сталей і класи міцності позначаються чотиризначним буквено-цифровим кодом.

 

Наприклад:

 

болт М8х30 А2-80 DIN 933, де:

М8х30 - параметри розміру;

А - аустенитная сталь (нержавіюча);

2 - тип легування всередині групи А;

80 - міцність при розтягуванні не менше 800 Н / мм 2.

Всю необхідну технічну інформацію про нержавіючих і кислотостійких сполучних елементах ви можете запитати у наших фахівців. Крім того, ви завжди можете підібрати не тільки болт, а й інші цікаві для вас елементи в розділі Нержавіючий кріплення.

 

Сталь, з якої виготовляється такий болт, може бути визначена як сплав заліза і вуглецю з вмістом хрому 10,5 - 11,5%. Основна її перевага - стійкість до корозії. Нержавіючий елемент має широке застосування від побутового (кухонні раковини, пральні машини) до промислового (будівництво, приладобудування, харчова промисловість).

 

Болт нержавіючий в компанії БОЛТ.ЮА

 

Ми пропонуємо кріплення, що володіє відмінними характеристиками міцності, а тому використовується на особливо відповідальних об'єктах і конструкціях. Болти, саморізи, шайби і шурупи, а також гайки і інші вироби з нержавіючої сталі становлять значний обсяг наших товарних запасів. Всі вироби відповідають стандартам DIN, ГОСТ, ISO, EN чинним в даний час на території України.

 

Болт нержавіючий в своєму застосуванні потребує деяких додаткових елементах кріплення. Наприклад, з ним поставляються гайки для кріплення і з'єднання вузлів і деталей спільно з болтами та іншими кріпленням в машинобудуванні, будівництві та інших галузях.

 

У каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА представлений болт нержавіючий в декількох варіантах виконання і призначення. Ми раді запропонувати якісну монтажну продукцію від відомих світових виробників, а також виконати на замовлення за вашими індивідуальними кресленнями і ескізами. Тут ви можете придбати будь-який необхідний кріплення різних діаметрів. У нас ви знайдете практично всі модифікації подібних болтів. На складі в постійній наявності асортимент, достатній для комплектації замовлень різного обсягу. Доставляємо продукцію в будь-який регіон України, завдяки налагодженої роботи служби логістики.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее