Болт DIN 912 чи Гвинт DIN 912

Болт DIN 912 чи Гвинт DIN 912. Купить оптом

Болт DIN 912 чи Гвинт DIN 912

Сопутствующие товары


Болт DIN 912

Появі деталі, незамінною в будівництві, верстато- і приладобудуванні, ми зобов'язані німецької компанії INBUS, яка сьогодні належить корпорації Textron. Саме тут в 1936 році був виготовлений гвинт з поглибленням у вигляді шестикутника. Його головною перевагою перед звичними цвяхами з хрестоподібними шліцами є можливість збільшення крутного моменту не менше, ніж в 10 разів!

Болт DIN 912 - це кріпильний виріб підвищеної точності (клас А), яке проводиться, як з великої, так і з дрібною різьбою. Його конструкція складається з стрижня з різьбленням і головки циліндричної форми з поглибленням шестигранної форми. Причому різьблення на стрижні може бути як неповної, так і повною. Гвинт DIN 912 застосовується разом з відповідними за діаметру гайками та шайбами, а для його установки необхідний інбусовий ключ - вигнутий у формі літери «Г» шестигранний стрижень.

Болт DIN 912 - це гвинт під ключ, який має циліндричну головку, велику і дрібну метричну різьбу. У продажу можна зустріти болт з внутрішнім шестигранником DIN 912 розмірами М 1,6 - М 64.

Основні характеристики Болт DIN 912

Такий гвинт використовується разом з різними шайбами, гайками, які також можна купити за низькою ціною. В цілому, болти DIN 912 відрізняються такими характеристиками:

-для виготовлення використовується високоякісна вуглецева і нержавіюча сталь А2, А4, латунь; відповідає ГОСТу; -на шпильці болта нарізана неповна або повна метрична різьба і невеликий крок; є болти DIN 912 з нарізаною дюймової різьбленням UNC; -має високий клас міцності, -стійкий до будь-якого впливу, -має антивандальні властивості, -характерно гальванічне або оксидоване покриття.

Відгуки про болті з внутрішнім шестигранником DIN 912 описує його здатність передавати великі зусилля при отворочаніваніі і загвинчування. Встановлювати болт DIN 912 можна, використовуючи пневмо- і електроінструменту. У Києві можна купити такі болти оптом і в роздріб.

Сфера застосування болта з внутрішнім шестигранником DIN 912

Цей гвинт найчастіше застосовує для збирання і з'єднання різних елементів конструкції в таких галузях, як:

-машинобудування, -приладобудування, -промислово-виробничі галузі, -для будівельних робіт.

Такий вид болта часто використовують для важкодоступних місць, куди монтажний інструмент не може пройти весь шлях. Завдяки хорошим експлуатаційними характеристиками і високою міцністю, гвинт DIN 912 часто використовується для виробництва важкого промислового обладнання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее