Види витяжних і різьбових заклепок TM BOLT.UA

Види витяжних і різьбових заклепок TM BOLT.UA. Купить оптом

Види витяжних і різьбових заклепок TM BOLT.UA

Сопутствующие товары


Види витяжних і різьбових заклепок На сьогоднішній день у виробництві використовуються заклепки, різні за своїми функціональними можливостями і характеристиками. Класифікація даних виробів, зокрема, проводиться за принципом установки на скріплюється матеріал. Згідно з ним виділяють витяжні і різьбові заклепки. Монтаж різьбових заклепок відбувається за принципом поступового здавлювання двох частин цього виробу під дією заклепувального інструменту, який угвинчується у внутрішню гільзу заклепки. Унаслідок поступового вкручування виріб стискується і щільно захоплює матеріали між собою.

Що стосується витяжних заклепок, то вони складаються з двох частин - стилета і гільзи. Заклепочник в цьому випадку захоплює стрижень, що тягне за собою гільзу. Гільза, в свою чергу, стискається і захоплює матеріали. По-іншому дані вироби називають тяговими заклепками. Вони більш поширені і дешеві у виготовленні.

Витяжні та різьбові заклепки можуть бути виконані з різних матеріалів. Серед різьбових заклепок частіше зустрічаються мідні і алюмінієві. Алюмінієві заклепки не тільки надійні, крім того, вони можуть виконувати декоративні функції, а також є стійкими до корозії і впливу різних агресивних середовищ. З цієї причини алюмінієва заклепка знайшла застосування, головним чином, в хімічній і в харчовій промисловості. Витяжні (або тягові заклепки) також можуть бути як зробленими з латуні, так і алюмінієвими. Латунні, в свою чергу, можуть бути з заземлюючими клемами, які дуже зручні в енергетиці та електронної промисловості. Але і цим різноманітність витяжних і різьбових заклепок не обмежується. Оскільки металеві вироби, виготовлені з нержавіючої сталі, мають найвищими показниками стійкості до корозії і є інертними, сучасне виробництво для харчової промисловості зосереджено саме на заклепках з цього матеріалу.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее