Види приварного кріплення

Види приварного кріплення. Купить оптом

Види приварного кріплення

Види приварного кріплення

DIN EN ISO 13918 - це в цілому на клас приварного кріплення. Приварні втулки 32591 - вони теж під цим стандартом. Приварна різьбова втулка є одним з видів установчого кріплення, тобто служить для створення попередньо встановленого нарізного сполучення (в даному випадку стійки з внутрішнім різьбленням) на листової або масивної заготівлі.

Надійність кріплення втулки забезпечується приваркой - характеристики на відрив, кручення і зрушення приварного кріплення вище, ніж запрессовочного і навіть розвальцювальні. Ще одна незаперечна перевага, яке визначає область застосування приварной втулки, так само як і шпильки, - можливість установки (приварювання) в важкодоступних місцях складних і стаціонарних корпусних конструкцій, а також будь-яких масивних виробів.

Процес приварювання конденсаторним зварюванням (CD): електричний розряд, накопичений в конденсаторі великої місткості, проходить через кріплення і поверхня листового металу (час розряду 1-5 мкс).

В результаті: підкладка кріплення (фланець + невеликий виступаючий кінчик) і область листового металу під фланцем плавиться. Вірніше все залежить від вибору режиму приварювання: в ідеалі листовий метал тільки нагрівається, покритий міддю кріплення нагрівається трохи сильніше, а плавиться тільки кінчик кріплення. Кріплення вдавлюється в розплав за допомогою пружини зварювального пістолета. Йде адгезія расплавленного металу з кінчика в листовий метал. Місце приварювання і кріплення остигають за рахунок теплообміну з листовим металом. Міцно і швидко. Кріплення можна приварювати на листовий метал від 0.5 мм без пошкоджень листа і прожогов зі зворотного боку (див. Вище пояснення про режими). Матеріали для приварювання можна поєднувати (сталь низьковуглецевий, нержавіюча сталь, омеденная сталь, латунь). Алюмінієвий кріплення приварюється тільки до алюмінію).

 

Види приварювання (приварювання):

CD - Конденсаторне зварювання кріплення з контактним підпалом.

ISO - Конденсаторнае (HVAC) і дугове (FRI) зварювання для ізоляції.

ARC - Дугове зварювання кріплення.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее