Витяжна заклепка від компанії БОЛТ.ЮА

Витяжна заклепка від компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Витяжна заклепка від компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Заклепка-витяжна

Витяжна заклепка - то тіло з циліндричним витяжним стержнем, який складається з головки, точки розлому, ніжки, наконечника. Тіло заклепки має такі складові: торець, бортик, ніжка, внутрішньо отвір під стрижень. Ціни оптових продаж важливо уточнювати безпосередньо перед замовленням.

Види витяжних заклепок

Витяжна заклепка потрібна для створення нероз'ємних з'єднань тонколистових матеріалів. Встановити такий метиз можна тільки з одного боку матеріалу за допомогою заклепочника. У Києві можна купити такі типи заклепок витяжних сталевих: стандартні, пелюсткові, закриті, рифлені, герметичні, розщеплені, ущільнені, посилені, повітронепроникні, водонепроникні.

За типом втулки заклепки діляться на такі типи: - з плоским буртиком, - з широким буртиком, - з потайним бортиком. Виготовляє витяжна заклепка з вуглецевої сталі і, судячи з відгуків, цей матеріал самий міцний і надійний. Також в якості матеріалів часто використовуються алюміній, мідь, мідно-нікелевий сплав, поліамід. При цьому стрижень і тіло можуть виготовлятися з різних матеріалів.

Сфера застосування заклепки витяжної сталевий При виборі витяжної заклепки важливо звернути увагу на такі її характеристики: - умови експлуатації, - максимальне навантаження, - сумісність з матеріалами скріплюються аркушів, - товщина матеріалів.

Застосовується цей вид кріплення найчастіше під час будівельних робота на сучасних об'єктах. Ці металовироби потрібні для скріплення деталей системи, облицювальних матеріалів, можна застосовувати для монтажу укосів або зливів разом з гайками та шайбами, під час установки додаткових елементів. Широке застосування заклепки витяжні сталеві знайшли в машинобудуванні і у виробництві побутової техніки. Можна їх також використовувати і для монтажу вентильованих фасадів.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее