Витяжна і різьбова заклепка

Витяжна і різьбова заклепка. Купить оптом

Витяжна і різьбова заклепка

Витяжна різьбова заклепка

Витяжна і різьбова заклепка – основні різновиди заклепувального кріплення витяжна резьбовая  заклепка Витяжная і різьбова заклепка – найбільш поширені види заклепувального кріплення. Витяжні і різьбові заклепки застосовують для скріплення металевих листів. При цьому робота може відбуватися тільки з одного боку.

Витяжна заклепка відрізняється від різьбовій наявністю допоміжної витяжною гільзи. Саме за неї заклепувальний інструмент витягує заклепку, вміщену в отвір. Гільза приєднана до голівці сердечника, під давленіем якої заклепка карбується в металеву поверхню з протилежного боку. Резьбовая заклепка всередині має отвір з різьбленням. Саме до різьби прівінчівается насадка заклепувального інструменту. У такому вигляді резьбовая заклепка вставляється в отвір листа, а інструмент витягує її за різьбу, в результаті чого частина заклепки зі зворотного боку карбується в лист. Різьбові заклепки несуть подвійну функцію. Вони не тільки скріплюють матеріал, але і створюють на ньому отвір з різьбленням.

Сучасна витяжна різьбова заклепка

Витяжні та різьбові заклепки роблять з одних і тих же матеріалів. Найбільш міцними є заклепки зі сталі. Найчастіше їх покривають оцинковкой для захисту від корозії, яка в місці кріплення надзвичайно небезпечна і веде до швидкого руйнування з'єднання. Також заклепки роблять з нержавіючої сталі і латуні. У декоративних цілях нерідко використовуються мідні заклепки.

Форми витяжних і різьбових заклепок можуть бути різними, однак найбільш поширені три основні: стандартна, потайна, з широким верхом. Потайна заклепка застосовується в разі, якщо необхідно створити на аркуші гладку поверхню. Широкий верх оптимально розподіляє тиск, тому такі заклепки застосовуються, якщо виріб буде відчувати серйозні навантаження. Група компаній Контур може вважатися великим постачальником запрессовочного кріплення і обладнання для запресовування. У каталозі  нашої продукції ви знайдете витяжні і різьбові заклепки різних видів (гладкі, шестигранні, шліцьові і т.д). Також у нас ви зможете придбати заклепувальний інструмент, заклепочні преси та різні види запрессовочного кріплення: втулки, гайки, шпильки.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее