Гайка барашковая (або гайка-баранчик) DIN 315

Гайка барашковая (або гайка-баранчик) DIN 315. Купить оптом

Гайка барашковая (або гайка-баранчик) DIN 315

Сопутствующие товары


Гайка з фланцем DIN 6923

Гайка барашковая (або гайка-баранчик) DIN315 має округлі пелюстки, метричну різьбу. Вона буває німецької або американської форми і продається в розмірі від М3 до М24. Цей продукт сертифікований і відповідає ГОСТ стандарту 3032-76. Відповідає класу міцності: 4, 5, 8, 10.

Такі гайки мають плоскі виступаючі елементи, які призначені для передачі крутного моменту. Затягувати їх можна вручну, без використання ключа. Виготовляється гайка смушкова DIN315 з ковкого чавуну, сталі з гальванічною оцинкуванням або гальванічним никелированием, нержавіючої сталі, латуні та пластмаси.

Вушка гайки барашковой можуть мати отвори, а виготовляють їх різними способами: за допомогою кування, штампування, лиття. Найчастіше їх купую оптом і дрібним оптом для виконання різного виду робіт за доступними цінами в Києві та інших містах України.

Основні характеристики Купити гайку-баранчик можна для швидкої зборки / розбирання кріпильних з'єднань. В цілому, вони відрізняються від інших гайок такими особливостями:

мають баранчики для закручування, з ними можна працювати вручну, без спеціальних інструментів, вони міцні та довговічні. Сфера застосування гайка барашковая DIN315

Використовуються такі гайки найчастіше для часто розбираються з'єднань, які звикли витримувати великі навантаження. Застосовується гайка барашковая DIN315 разом з болтами, шпильками і іншими кріпленнями циліндричної форми, які також мають нарізану метричну різьбу відповідного розміру. З їх допомогою можна створити швидкоз'ємні і швидко з'єднання і конструкції.

Серед найпопулярніших сфер застосування можна назвати будівництво, машинобудування, приладобудування, сантехніку та інші сфери народного господарства. Пластикові гайки-баранчики можуть використовуватися і для складання меблів, хоча за відгуками вони поступаються сталевим в міцності.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее