Гайка для приварки DIN 929

Гайка для приварки DIN 929. Купить оптом

Гайка для приварки DIN 929

Сопутствующие товары


Приварна гайка DIN 929

Приварна гайка DIN 929 має діаметр різьблення М3 - М16, виготовляється з вуглецевої сталі і неіржавіючої сталі А1-А5, латуні. Покриття для гайок не використовують - так з ними можна виконувати будь-який вид зварювальних робіт. Наприклад, гальванічне покриття ускладнює з'єднання, а результат роботи може виявитися неякісним. Такий вид гайки відрізняється трьома приварними виступами.

Особливості приварних гайок DIN 929 Основними характеристиками цих гайок можна назвати: нержавіючий матеріал, стандартна і дрібна різьблення, надійність і міцність будь-якого кріплення, стійкість до корозії, добра переносимість перепадів температур. Судячи з відгуків, ціни на цей вид гайок в Києві особливо не відрізняється. Вони доступні в оптовій і роздрібній торгівлі.

Сфера застосування приварних гайок DIN 929

Гайка приварна DIN 929 широко використовується в різних галузях: -машинобудуванні, -приладобудуванні, -будівництві, -промислових і виробничих галузях.

В основному, сфера застосування гайок приварних DIN 929 - для вузлів з підвищеною вібраційної навантаженням. Їх також можна приварювати до тонким конструктивних елементів, отвір з різьбленням на яких просто неможливо підготувати.

Купують такі гайки найчастіше разом з болтами, гвинтами, шпильками, у яких розмір різьблення відповідний. Гайка приварна DIN 9294 в такому випадку відіграє роль «зварювального матеріалу». Щоб приварити таку гайку можна скористатися точкової конденсаторской або дугового зварювання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее