Гайка з фланцем DIN 6923

Гайка з фланцем DIN 6923. Купить оптом

Гайка з фланцем DIN 6923

Сопутствующие товары


Гайка з фланцем DIN 6923

Гайка з фланцем DIN 6923 - це складна конструкція, яка має і фланець, і шестигранна. Клас міцності цього кріплення - 8, 10, 12, а клас точності - А. Таку гайку можна купити замість пружинних гравер, що стопорить шайб, ціна на які в Києві вище. Судячи з відгуків, це досить вигідна альтернатива.

Особливості гайок DIN 6923

Такі гайки шестигранні з фланцем DIN 6923 можуть бути виготовлені з вуглецевої сталі, також нержавіючої сталі А2, А4 з додатковим захисним покриттям з цинку. Фланець в складі кріплення говорить про те, що її можна використовувати для місць рознімних з'єднань, до яких необхідно прикладати зусилля для тиску на поверхню. Щоб отримати фланець, на торець необхідно нанести насічки, які вбережуть від мимовільного відвернення гайки.

Найкраще використовувати гайки шестигранні з фланцем DIN 6923 з антикорозійним покриттям - в нашому середовищі проживання (підвищена вологість, кислотність середовища) це буде найкращим варіантом. У продажу можна зустріти такі синоніми назви цього виду метиса (пам'ятаєте, що це один і той же вид кріплення):

гайка фланцева, гайка з насічками, гайка з прессшайбою, гайка самостопорні. Сфера застосування гайки шестигранною з фланцем DIN 6923

Часто цей вид металовироби застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, автомобільної промисловості та різних галузях народного господарства для створення роз'ємних кріплень. Виходячи з характеристик, для установки шестигранною гайки з фланцем потрібен ключ відповідного розміру. Ефективно затягнути деталь допоможуть щербини, які на ній є.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее