Гайка колпачковая DIN1587

Гайка колпачковая DIN1587. Купить оптом

Гайка колпачковая DIN1587

Сопутствующие товары


Гайка з фланцем DIN 6923

Гайка колпачковая DIN1587 - ковпачковий шестигранний метиз, з розміром метричної різьби М4-М24. Має така гайка сферичну торцеву поверхню з глухим різьбою всередині.

Особливості гайки DIN1587

Як матеріал для гайки колпачковой DIN1587 найчастіше використовують нержавіючу сталь, латунь, алюміній, пластик. Виріб також може бути оцинковано, нікельованими або хромовані, що тільки покращує його експлуатаційні характеристики. Замовити такий метиз можна за оптовими цінами, тим більше що відгуки про нього позитивні.

Найпопулярнішим видом гайки DIN1587 є метиз діаметром М6. Цей вид кріплення відповідає ГОСТ стандарту 11860. Щоб закріпити такі гайки, не потрібно використовувати додаткові металовироби, наприклад, шайби.

Такі металовироби зустрічаються в різних варіантах виконання. У Києві можна купити гайку, у якій ковпачок злегка витягнутої форми. Він захоплює ділянку циліндричної поверхні, невелику частину напівсферичної форми, яка злегка закриває отвір для гвинта. Є ще й інше виконання колпачковой гайки - тут ковпачок включає тільки радіусу поверхню. Півсфери такий гайки можуть мати невелику плоску площадку.

До основних особливостей колпачковой гайки можна віднести: естетичний зовнішній вигляд, захищає персонал, який працює з машинами, від травматизму, ковпачок гайки надійно закриває отвір для гвинта деталі. Сфера застосування гайки колпачковой DIN1587

Часто цей вид гайок використовують для декоративного оформлення. За рахунок оригінальної сферичної форми така гайка колпачковая DIN1587 впишеться в будь-який інтер'єр. Знайшли своє застосування ковпачкові гайки в машинобудуванні і приладобудуванні. Їх також часто використовують в харчовій промисловості, медицині, верстатобудування та інших сферах народного господарства.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее