Гайка СТОПОРНА DIN 985

Гайка СТОПОРНА DIN 985. Купить оптом

Гайка СТОПОРНА DIN 985

Сопутствующие товары


Гайка DIN 985

Гайка СТОПОРНА DIN 985 - це самоконтрящейся або самостопорні метиз з нейлоновим або пластмасовим кільцем. Таке кільце необхідно для того, щоб запобігти мимовільне відкручування і разом з цим забезпечити надійність і герметичність різьблення. Вона має шестигранну форму, метричну або дюймову різьбу. Діаметр таких гайок може бути від М3 до М45. Клас міцності - 8, 10.

Особливості DIN 985 гайок:

Виготовляється гайка стопорная DIN 985 зі сталі, латуні або алюмінію. Таке кріплення з вуглецевої сталі потребує додаткової обробки цинком. Завдяки цьому можна не турбуватися про те, як вона поведеться в агресивному середовищі - завдяки таким характеристикам стопорним гайок не страшні ніякі погодні умови. У Києві можна зустріти й інші назви стопорній гайки - валова гайка або знімна. Незалежно від синонімічних назв, функції такої кріплення виконує один і ті ж. В цілому, такий метиз схожий на гайку DIN 934, відмінність полягає лише в наявності невеликого борту зверху, який призначений для нейлонового кільця. Відгуки про такий вид кріплення позитивні, багато виробників вибирають саме стопорні гайки, наприклад, при складанні автомобілів.

Сфера застосування гайки стопорной DIN 985

Сфера її застосування досить обширна: машинобудування, приладобудування, інші промислово-виробничі галузі, будівництво. Використовуються гайки стопорні DIN 985 разом з болтами, гвинтами, шпильками, які мають аналогічну різьблення, тому і купують їх теж, в основному, спільно. Часто вони застосовуються для установки і монтажу підшипників або їх деталей на конічну шийку валів. З їх допомогою можна також такі підшипники і демонтувати. DIN кріпити гайку 985 можна за допомогою ключа або гайковерта, ціну на який можна дізнатися на нашому сайті.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее