ГАЙКА DIN и ГОСТ

ГАЙКА DIN и ГОСТ. Купить оптом

ГАЙКА DIN и ГОСТ

Сопутствующие товары


Болти як вибрати

Гайка, не дивлячись на мініатюрні розміри, є важливою деталлю трубопровідних конструкцій. Їй відводиться особлива роль: стикування деталей трубопроводу. Саме такі місця найчастіше піддаються поломок.

гайка м20 гост 5915 70В залежності від матеріалу гайки бувають: сталеві; оцинковані; з нержавійки. За формою і призначенням: гайки шестигранні (найпоширеніші); накидні гайки; гайки самоконтрящиеся або самостопорні; інші гайки і кріплення. шестигранні гайки

Такі вироби виробляють з низьковуглецевої, легованої сталі. Найчастіше вони мають форму шестикутника. Шестигранні гайки виготовляють по ГОСТ 5915 70. Таке кріплення може мати спеціальне покриття. Основні характеристики будь-якого подібного вироби: діаметр внутрішнього кола і висота (високі, низькі і нормальні). Маркування розшифровується згідно ГОСТ 5915 70: гайка М20 - металева гайка з діаметром 20 мм. В американській системі довжину вимірюють не в міліметрах (див або м), а в дюймах, тоді маркування виглядає інакше, наприклад, гайка 1/2 - це виріб з діаметром 0,5 дюйма (близько 13 мм). оцинковані гайки

Вироби виконують з металу, який потім оцинковують. Такі гайки відрізняються підвищеною міцністю і служать довше звичайних. Усередині гайки розташовується різьблення з певним кроком: від дрібного до великого. При закручуванні гайки не варто застосовувати занадто великі зусилля, щоб не зірвати різьбу. Оцинковані гайки використовують в будівництві, машинобудуванні та приладобудуванні. Ціна гайки 8 мм з оцинкованого металу вище, ніж у такого ж вироби, зробленого зі звичайної сталі.

Такі вироби використовують в місцях, де підвищений контакт з водою, а також в середовищах з агресивними речовинами, наприклад, у фармацевтичній, хімічній або харчовій промисловості. Виготовляють їх з нержавіючої сталі, що володіє високою стійкістю до корозії і температурних перепадів. Діаметр гайок починається від 20 мм і закінчується 110 мм.

Купити гайки: ціна за штуку

Гайки, як з'єднувальні елементи, набули широкого поширення. Для загвинчування використовують спеціальний гайковий ключ. Продукцію випускають строго по ГОСТ, згідно з яким гайки мають не тільки різний діаметр, крок різьблення, а також клас міцності, за яким визначаються допустимі навантаження на кріпильний елемент. Найбільш часто застосовуються гайки М4, М6, М8, М10, М12, М14, М16, М18, М20 (ціну яких ви можете уточнити у менеджера).

Найвигідніші ціни в регіоні пропонує компанія «БОЛТ.ЮА». В асортименті представлені сталеві, нержавіючі і оцинковані гайки, які підходять для різних областей використання. У наявність все діаметри різьби. Придбати продукцію і отримати консультації можна по телефону або через сайт.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее