Гайки різних DIN та ГОСТ від компанії БОЛТ.ЮА

Гайки різних DIN та ГОСТ від компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Гайки різних DIN та  ГОСТ від компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Заклепка-гайка витяжна

Спираючись на конструктивні особливості металовироби, можна виділити основні різновиди деталей:

Гайки класичної шестигранної форми з дюймової або метричної різьбою (ГОСТ 5927-70, ГОСТ 5915, DIN 934). Вони є найбільш поширеними, і застосовуються для створення рознімного міцного з'єднання деталей в самих різних галузях. Гайки високоміцні виготовляються з коррозіостойкіх класів сталей, а в якості покриттів для них виступають міді і латунь.

Гайки шестигранні з плоским або рельєфним фланцем відповідають стандарту DIN 6923. Їх призначення - створення кріплень в відповідальних вузлах. Спеціальна насічка перешкоджає самовідгвинчуванню.

Гайки нержавіючі квадратні, прикладом яких служить метиз, що відповідає стандарту DIN 557. Квадратні гайки купити можна в якості заміни шестигранною деталі, але їх основне призначення - створення надійного кріплення в пазових вузлах. Зручність квадратної гайки обумовлено її формою, яка дозволяє не утримувати деталь інструментом після установки.

Гайки, такі, як вироби, виготовлені за ГОСТ 11860, або їх аналоги - DIN 1587 вважаються кріпильний-декоративними. Але при цьому наглухо закрите з одного боку отвір володіє однією незаперечною перевагою - перешкоджає попаданню пилу і вологи до місця кріплення, збільшуючи тим самим корозійну стійкість кріплення.

Гайки баранчикові, відповідні ГОСТ 3032-76 і DIN 315 можуть бути різної форми. Американська різновид відрізняється прямокутними пелюстками, німецька - округлими. Гайки-баранці незамінні в тих конструкціях, які часто піддаються розбиранні. Деталь не вимагає застосування ключа, кріплення легко затягується вручну.

Гайки стопорні, що відповідають DIN 985, застосовуються в машино- і приладобудуванні, будівництві і різних галузях промислового виробництва для забезпечення особливо міцного роз'ємного з'єднання. Особливість конструкції деталі - в спеціальному вкладиші (стопорному кільці) з пластмаси або нейлону, завдання якого - запобігати мимовільне відкручування деталі.

Гайки корончаті, наприклад, DIN 979 використовуються а тих ситуацій, коли передбачається, що кріплення буде регулярно піддаватися динамічним навантаженням, таким, як вібрація. Конструкція деталі передбачає наявність шлінта, що проходить поперек різьблення, а також шліца в коронці деталі.

Гайки з'єднувальні, як випливає з назви, подовжують і з'єднують між собою штифти і різьбові шпильки. Прикладом деталі може служити метиз, відповідний DIN 6334. Замовити з'єднувальні гайки з доставкою можна в компанії «БОЛТ.ЮА».

Гайки приварні широко застосовуються в машино- і автомобілебудуванні. Деталі DIN 929 можуть допомогти в тих випадках, коли матеріал деталі дуже тонкий для свердління в ньому різьблення. Гайки забивні або врізні затребувані в меблевому виробництві. Гайки DIN 1624 володіють спеціальними зубами, завдання яких - перешкоджати проворачиванию болта або шпильки. Особливість монтажу виразний гайки полягає в тому, що він здійснюється тільки з одного боку, і відповідно, вимагає свердління отвору.

Шановні клієнти, для того щоб купити гайки в Києві і по Україні звертайтеся в офіс компанії БОЛТ.ЮА

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее