Гайкова заклепка для з'єднання металевих листів

Гайкова заклепка для з'єднання металевих листів. Купить оптом

Гайкова заклепка для з'єднання металевих листів

Циліндрична гайкова заклепка

Гайкова заклепка, або різьбова заклепка, являє собою циліндричну або шестигранну заклепку з різьбленням всередині мнеться частини. На відміну від стандартної витяжної заклепки, яка карбується в поверхню листа завдяки витягуванню сердечника, принцип кріплення гайковим заклепки вимагає використання особливої ​​втулки на Заклепувальний інструменті. Заклепка нагвинчується на втулку з різьбою, а потім, коли заклепка вставляється в отвір для скріплення металевих листів, інструмент втягує втулку в себе. При цьому задня частина заклепки деформується і карбується в лист із зворотного боку, а втулка сама звільняється від заклепки.

Циліндрична гайкова заклепка

Ключі заклепки можуть мати різний розмір і форму. За формою гайкові заклепки бувають циліндричними, полушестіграннимі (верхня частина - шестигранна, нижня - циліндрична) і шестигранними. Для більшої стійкості до проворачиванию поверхню циліндричних заклепок покривається паралельної вертикальній рискою (шліцом). Також заклепки можуть мати різний тип капелюшки. Стандартна капелюшок з бортиками утворює опуклість на поверхні металу. Потайна капелюшок має дуже тонкий і вузький бортик, тому при нанесенні гайкові заклепки з потайною головкою поверхню металевого листа з зовнішньої сторони залишається гладкою. Нарешті, використовуються заклепки з широкими бортами. Вони дозволяють оптимально розподілити тиск на поверхню листа, що при великих навантаженнях перешкоджає руйнуванню з'єднання.

Гайкові заклепки виготовляють з різних видів металу, як правило, нержавіючого або з антикорозійним покриттям. Найбільш поширеними є заклепки з оцинкованої сталі або алюмінію. Цей різновид кріплення дозволяє робити з'єднання металевих листів від 0,3 до 6 мм.

Група компаній Контур в своєму каталозі надає великий вибір різьбових або гучних заклепок з оцинкованої сталі (на вимогу з нержавіючої сталі, алюмінію, латуні). Також ви можете придбати у нас обладнання для кріплення заклепок (преси, Заклепочники), а також різні види кріплення для запресовування (гайки, втулки, шпильки).

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее