Гайкові заклепки від TM BOLT.UA для кріплення тонкостінних деталей

Гайкові заклепки від TM BOLT.UA для кріплення тонкостінних деталей. Купить оптом

Гайкові заклепки від TM BOLT.UA для кріплення тонкостінних деталей

Сопутствующие товары


Гайкова заклепка - це елемент кріплення, що створює якісне з'єднання тонкостінних деталей. Така заклепка зроблена в циліндричній формі з широким або прихованим фланцем. Корпус цієї деталі виготовляють з нержавіючої сталі або алюмінію. На зовнішній поверхні гайкових заклепки виконана насічка, що збільшує надійність посадки деталі. За формою гайкова заклепка може бути циліндричної або шестигранною. У технічних характеристиках ці деталі практично не відрізняються; в залежності від розміру, довжина обох доходить до 21мм, а діаметр не перевищує 13 мм. Відмінною особливістю циліндричної заклепки є висока стійкість проти навантаження при великих розмірах деталі; шестигранна заклепка краще застосовується в невеликому діаметрі і менших навантаженнях.

Одним з основних елементів гайкові заклепки є насічка. Вона виконує функцію збільшення сили тертя між деталями і надійніше закріплює заклепку. Метал, з якого зроблені деталі, повинен бути надміцним і стійким до зовнішніх впливів. На даний момент гайкова заклепка виробляється із сталі (покритої сумішшю хрому та цинку), алюмінію і нержавіючої сталі. При цьому деталі показують високу стійкість при правильному закріпленні і можу утримувати до 25000 Н навантаження.

Гайкова заклепка використовується у виробничих і домашніх конструкціях, кріпиться на трубах, профілях і т.д. Закріплюються деталі автоматичними або ручними різьбовими заклепочник, тим же способом, що і з іншими заклепками-гайками витяжними. Ми поставляємо на ринок циліндричні, шестигранні, відкриті або закриті заклепки витяжні. Наші деталі показують відмінні результати на межі своїх можливостей і користуються успіхом у споживача. Основна сфера діяльності компаній «БОЛТ.UA» - продаж всілякого обладнання для приладо- і машинобудування.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее