Гайкові заклепки для кріплення тонкостінних деталей

Гайкові заклепки для кріплення тонкостінних деталей. Купить оптом

Гайкові заклепки для кріплення тонкостінних деталей

Сопутствующие товары


Гайкові заклепки

Гайкова заклепка – це елемент кріплення, що створює якісне з'єднання тонкостінних деталей. Така заклепка зроблена в циліндричній формі з широким або прихованим фланцем. Корпус цієї деталі виготовляють з нержавіючої сталі або алюмінію. На зовнішній поверхні гайкових заклепки виконана насічка, що збільшує надійність посадки деталі.

За формою гайкова заклепка може бути циліндричної або шестигранною. У технічних характеристиках ці деталі практично не відрізняються; в залежності від розміру, довжина обох доходить до 21мм, а діаметр не перевищує 13 мм. Відмінною особливістю циліндричної заклепки є висока стійкість проти навантаження при великих розмірах деталі; шестигранна заклепка краще застосовується в невеликому діаметрі і менших навантаженнях.

Одним з основних елементів гайкові заклепки є насічка. Вона виконує функцію збільшення сили тертя між деталями і надійніше закріплює заклепку. Метал, з якого зроблені деталі, повинен бути надміцним і стійким до зовнішніх впливів. На даний момент гайкова заклепка виробляється із сталі (покритої сумішшю хрому та цинку), алюмінію і нержавіючої сталі. При цьому деталі показують високу стійкість при правильному закріпленні і можу утримувати до 25000 Н навантаження.

Гайкова заклепка використовується у виробничих і домашніх конструкціях, кріпиться на трубах, профілях і т.д. Закріплюються деталі автоматичними або ручними різьбовими заклепочниками, тим же способом, що і з іншими заклепками-гайками витяжними. Ми поставляємо на ринок циліндричні, шестигранні, відкриті або закриті заклепки витяжні. Наші деталі показують відмінні результати на межі своїх можливостей і користуються успіхом у споживача. Основна сфера діяльності компаній «БОЛТ.UA» - продаж всілякого обладнання для приладо- і машинобудування.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее