Гвинти від компанії БОЛТ.ЮА

Гвинти від компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Гвинти від компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Заклепка-гайка витяжна

Гвинт смушковий DIN 316 незамінний в сантехнічних роботах, машинобудуванні та інших галузях, де необхідна швидка і часта складання-розбирання з'єднання. Метиз може виготовлятися з нержавіючої та високоміцної сталі, латуні. Гвинт DIN 316 може бути німецької форми з округлими пелюстками і американської з прямокутними пелюстками.

Гвинт установчий DIN 913 з плоским кінцем є аналогом ГОСТ 11074-93, має повну метричну різьбу і шестигранную головку. Призначення металовироби - з'єднання деталей і конструкцій в машинобудуванні, приладобудуванні та інших галузях промисловості. Застосовується в сукупності з шайбами ​​або гайками. Виготовляються гвинти даної категорії переважно з гальванічної оцинкованої сталі. Монтаж здійснюється за допомогою шестигранної викрутки.

Гвинт установчий DIN 914 з конічним кінцем відповідає ГОСТ 8878-93. На відміну від металовироби, що відповідає стандарту DIN 913, даний елемент кріплення володіє специфічною формою, що дозволяє надійно фіксувати вироби відносно один одного.

Штифт інсталяційний DIN 915 повністю відповідає ГОСТ 11075-93. Метиз відрізняється кінцем циліндричної форми для точної фіксації деталей відносно один одного.

Гвинт установчий DIN 916 з засверленним вістрям і внутрішнім шестигранником. Є точним аналогом ГОСТ 28964-91.

Гвинт DIN 965 з потайною головкою - аналог ГОСТ 17475-80. Відрізняється хрестоподібним шліцом і потайною головкою. Як матеріал для виготовлення метизів може служити нержавіюча сталь, сталь з різними видами покриттів, латунь. Гвинт даного типу застосовується в тих випадках, коли необхідний надійний, але прихований кріплення: в меблевому виробництві, при монтажі легких металевих покриттів.

Гвинт DIN 967 для меблевої фурнітури має повну метричної різьбою, напівкруглої голівкою з фланцем і хрестоподібним шліцом, відповідає ГОСТ 11644-75. Метиз знаходить застосування в промисловості і виробництві, машинобудуванні і будівництві. Застосовується в поєднанні з гайками та шайбами.

Штифт пружинний DIN 1481 - аналог ГОСТ 14229-93. Метиз є розрізний пружинний циліндр з фаскою. Застосовується переважно в приладобудуванні та машинобудуванні. Матеріал виконання - оксидована сталь.

Гвинт метричний високоміцний DIN 7380 з внутрішнім шестигранником і напівкруглої голівкою. Застосовується спільно з втулками, гайками та шайбами ​​в різних галузях промисловості, але найбільшого поширення набув у меблевому виробництві.

Гвинт DIN 7985 з хрестоподібним шліцом і циліндричною головкою є аналогом ГОСТ 17473-80. Він знаходить своє застосування в промисловості, виробництві та будівництві спільно з втулками, гайками та шайбами ​​для кріплення і з'єднання елементів різного призначення.

Гвинт меблевий метричний DIN 7991 володіє внутрішнім шестигранником під ключ і потайною головкою, відноситься до розряду високоміцних металовиробів. До сфери його застосування відносять будівництво, різні галузі промисловості і виробництва. Використовується спільно з втулками, шайбами ​​і гайками, які мають відповідний розмір різьблення.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее