Гвинт з шестигранником

Гвинт з шестигранником. Купить оптом

Гвинт з шестигранником

Сопутствующие товары


Гвинт з шестигранником

Дані елементи кріплення використовуються в різних галузях промисловості і машинобудування. Пропонований нами гвинт з внутрішнім шестигранником забезпечує низьку ймовірність зриву насічки шліца. Гвинти відрізняються не тільки розмірами, виконанням своїх форм своїх головок, але і різними класами міцності. Залежно від того, які завдання поставлені перед вами, ми можемо підібрати для вас ідеальний кріплення.

 

Зі складу ви можете придбати гвинт з внутрішнім шестигранником різних стандартів, таких, як DIN, ГОСТ, ISO і інші. Можливо також виготовлення виробів на замовлення. Для цього нам знадобиться відповідна інформація від вас.

 

Гвинт з внутрішнім шестигранником

 

Фактично, під кріпильним виробом - гвинт із внутрішнім шестигранником розуміється наявність внутрішньої шестигранною головки. Гвинт зі звичайною шестигранною головкою тут не розглядається. Ці два елементи мають істотну різницю, і не слід їх ототожнювати.

 

Приміром, за стандартом DIN 912, відповідному ГОСТ 11738-84, ISO 4762, виготовляють гвинти з циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником під ключ, з дрібним кроком різьби, з повною і неповною різьбою. Виготовляють їх з вуглецевої сталі з цинковим покриттям або оксидуванням, з нержавіючих сталей А2, А4 з класом міцності 8.8, 10.9, 12.9. Розміри - від М8 до М48 довжина стержня - від 16 до 300мм. .

 

Гвинт з внутрішнім шестигранником

 

Далі, стандарт DIN 913 відповідає ГОСТ 11074-93, ISO 4026. За цим стандартом виготовляють регулюючі гвинти з внутрішнім шестигранником і конусоідним плоским кінцем (від 90º до 120º). Матеріали - вуглецева сталь з цинковим покриттям і нержавіючі сталі класів А1, А2, А4. Клас міцності - 45н (1/10 твердості по Бріннелю). Розміри: M3 - М24, довжина стрижня - від 3 до 160 мм.

 

Детальну інформацію щодо кожного гвинта, а також по інших виробах ви можете отримати у нас на сайті або, звернувшись до наших фахівців компанії БОЛТ.ЮА. Висока якість пропонованих виробів і індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантовані. Також до ваших послуг оперативна доставка замовленого товару.

У каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА представлений болт нержавіючий в декількох варіантах виконання і призначення. Ми раді запропонувати якісну монтажну продукцію від відомих світових виробників, а також виконати на замовлення за вашими індивідуальними кресленнями і ескізами. Тут ви можете придбати будь-який необхідний кріплення різних діаметрів. У нас ви знайдете практично всі модифікації подібних болтів. На складі в постійній наявності асортимент, достатній для комплектації замовлень різного обсягу. Доставляємо продукцію в будь-який регіон України, завдяки налагодженої роботи служби логістики.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее