Гвинт з шестигранником

Гвинт з шестигранником. Купить оптом

Гвинт з шестигранником

Сопутствующие товары


Гвинт з шестигранником

Дані елементи кріплення використовуються в різних галузях промисловості і машинобудування. Пропонований нами гвинт з внутрішнім шестигранником забезпечує низьку ймовірність зриву насічки шліца. Гвинти відрізняються не тільки розмірами, виконанням своїх форм своїх головок, але і різними класами міцності. Залежно від того, які завдання поставлені перед вами, ми можемо підібрати для вас ідеальний кріплення.

 

Зі складу ви можете придбати гвинт з внутрішнім шестигранником різних стандартів, таких, як DIN, ГОСТ, ISO і інші. Можливо також виготовлення виробів на замовлення. Для цього нам знадобиться відповідна інформація від вас.

 

Гвинт з внутрішнім шестигранником

 

Фактично, під кріпильним виробом - гвинт із внутрішнім шестигранником розуміється наявність внутрішньої шестигранною головки. Гвинт зі звичайною шестигранною головкою тут не розглядається. Ці два елементи мають істотну різницю, і не слід їх ототожнювати.

 

Приміром, за стандартом DIN 912, відповідному ГОСТ 11738-84, ISO 4762, виготовляють гвинти з циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником під ключ, з дрібним кроком різьби, з повною і неповною різьбою. Виготовляють їх з вуглецевої сталі з цинковим покриттям або оксидуванням, з нержавіючих сталей А2, А4 з класом міцності 8.8, 10.9, 12.9. Розміри - від М8 до М48 довжина стержня - від 16 до 300мм. .

 

Гвинт з внутрішнім шестигранником

 

Далі, стандарт DIN 913 відповідає ГОСТ 11074-93, ISO 4026. За цим стандартом виготовляють регулюючі гвинти з внутрішнім шестигранником і конусоідним плоским кінцем (від 90º до 120º). Матеріали - вуглецева сталь з цинковим покриттям і нержавіючі сталі класів А1, А2, А4. Клас міцності - 45н (1/10 твердості по Бріннелю). Розміри: M3 - М24, довжина стрижня - від 3 до 160 мм.

 

Детальну інформацію щодо кожного гвинта, а також по інших виробах ви можете отримати у нас на сайті або, звернувшись до наших фахівців компанії БОЛТ.ЮА. Висока якість пропонованих виробів і індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантовані. Також до ваших послуг оперативна доставка замовленого товару.

У каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА представлений болт нержавіючий в декількох варіантах виконання і призначення. Ми раді запропонувати якісну монтажну продукцію від відомих світових виробників, а також виконати на замовлення за вашими індивідуальними кресленнями і ескізами. Тут ви можете придбати будь-який необхідний кріплення різних діаметрів. У нас ви знайдете практично всі модифікації подібних болтів. На складі в постійній наявності асортимент, достатній для комплектації замовлень різного обсягу. Доставляємо продукцію в будь-який регіон України, завдяки налагодженої роботи служби логістики.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее