Дюбель від компании BOLT.UA: кріпильний елемент на всі випадки життя

Дюбель від компании BOLT.UA: кріпильний елемент на всі випадки життя . Купить оптом

Дюбель від компании BOLT.UA: кріпильний елемент на всі випадки життя

Сопутствующие товары


Дюбель

Дюбель: кріпильний елемент на всі випадки життя

Коли кріплення за допомогою фіксуючих елементів неможливо, а закінчення з'єднувального стрижня недоступно, на допомогу приходять дюбелі. Величезна кількість різновидів даного кріплення робить дюбель воістину універсальним. Він може використовуватися як при роботі з повнотілими підставами: бетонними, цегляними стінами, так і з порожніми і багатопустотні конструкціями. Головне, зробити правильний вибір, виходячи з матеріалу підстави, характеру і величини навантаження на дюбельний кріплення.

Дюбель нейлоновий став справжньою сенсацією в будівельному світі трохи менше півстоліття тому, але і сьогодні він знаходить широке застосування серед домашніх майстрів. Сьогодні розпірний дюбель з нейлону або поліпропілену використовується для здійснення кріплення в будь-яких повнотілих або частково пустотілих підставах, утримуючись в попередньо просвердленому отворі великими зубами. Як не дивно, але дюбель пластиковий - досить міцний кріпильний елемент. Так, виготовлений з нейлону, він стійкий до впливу ультрафіолету і впливу негативних і високих температур. А ось поліпропіленові деталі варто використовувати тільки в закритих приміщеннях.

Дюбель універсальний має здатність пристосовуватися, як до порожнистими, так і полнотелой основі. Так, при кріпленні до гіпсокартону, саман і різним пористим підстав, він «визначає» наявність полого простору, випучівая і фіксуючи в ньому. Якщо ж кріплення здійснюється до бетону або цеглини, дюбель розтискується і щільно контактує зі стінками отвору.

Однією з різновидів деталі є дюбель для гіпсокартону Driva з металу або нейлону підвищеної зносостійкості. Дюбель-саморіз Дріва, завдяки конструктивним особливостям, дозволяє здійснювати монтаж без попереднього свердління, забезпечує легкість демонтажу і перешкоджає мимовільному викручування.

Дюбель Моллі призначений для кріплення навісних шаф, антен, люстр, карнизів і інших елементів до пустотним і листовим підстав: гіпсокартону, ДСП, волокнистому цементу, стельових перекриттях. Він має безліч різновидів: традиційний, з гачком, півкільцем, кільцем, але принцип їх дії однаковий. Дюбель Molly включає в себе гвинт і порожнисту цангу, що складається з 4 фіксаторів і нераспорной частини. Всі різновиди обов'язково мають гострі зубці на стопорному бортику, що захищають кріпильний елемент від провертання всередині підстави. Але головна особливість дюбеля Моллі - можливість його повторного використання без втрати надійності фіксації.

Дюбель-гриб з металевим або пластиковим цвяхом для термоізоляції складається з двох елементів: стрижня і самого дюбеля в вигляді гільзи з широким капелюшком. Він призначений для закріплення плит і смуг з скло і мінеральної вати, пінопласту, полістиролу, поліуретану. Завдяки своїй конструкції, він зручний і простий в монтажі, виключає теплові втрати приміщення, що так важливо в зимовий час.

Дюбель-цвях або дюбель ударний - деталь у вигляді циліндричного стержня з гострим кінцем і головкою, призначена для закріплення елементів в повнотілих щільних підставах. За способом установки кріпильний елемент підрозділяється на деталі, що забиваються в дюбель і безпосередньо в основу за допомогою монтажного пістолета. Перші широко застосовуються для кріплення рейок обрешітки під обшивку і кріплення плінтусів, для яких краще використовувати цвях-дюбель потай. Дюбелі для швидкого монтажу застосовують для кріплення виробів з металу до міцних основах: природного каменю, бетону, цеглі.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее