Дюбель для гіпсокартону. Купити оптом

Дюбель для гіпсокартону. Купить оптом

Дюбель для гіпсокартону

Дюбель для гіпсокартону. Характеристики. Застосування

Якщо ви затіяли ремонт, в ході якого з'являється гостра необхідність в роботах з з таким матеріалом, як гіпсокартон, то вам напевно знадобляться наші дюбелі. З їх допомогою ви зможете закріпити на стіні з цього матеріалу будь-який, відносно легкий, предмет. Наприклад, шафка, поличку, різноманітні світильники та інше.

Дюбелі, представлені в каталозі нашої компанії БОЛТ.ЮА, можуть задовольнити будь-які ваші потреби. Завдяки своїй формі і функціональним можливостям, вироби прекрасно тримаються в гіпсокартоні, що дозволяє їм бути широко затребуваними.

У нас ви можете замовити дюбеля для гіпсокартону великим і дрібним оптом. Для цього вам необхідно зв'язатися з фахівцями компанії БОЛТ.ЮА. Ми підберемо не тільки потрібний дюбельний елемент, але і розглянемо разом з вами різні його аналоги. Досить тривалий час роботи в даній сфері дозволяє нам мати в постійній наявності на наших складах величезний вибір різного таких виробів.

Дюбель для гіпсокартону в компанії БОЛТ.ЮА

Розглянутий елемент підходить не тільки для створення кріплень в різних одношарових і багатошарових листах даного матеріалу - гіпсокартону, а й дозволяє працювати з поверхнями, що мають декоративні покриття. Деякі варіанти цього виробу здатні легко укручуватися в матеріал навіть звичайним шуруповертом.

Можна перерахувати основні види дюбеля, для того, щоб вам було як модно зручніше його вибрати. Отже, дюбель буває декількох видів:

Дюбель метелик. У момент установки цього елемента в гіпсокартон, при закручуванні шурупа, зі зворотного боку дюбель розкривається, подібно метелику. Завдяки цьому утворюється упор. Кріплення виходить особливо ефективним і міцним.

Дюбель парасольку. Елемент названий так, через те, що візуально він і схожий на парасольку. Також принцип його дії схожий з парасолькою. Даний вид має готовими кріпильними гачками, або кільця, в залежності від поставлених завдань, які необхідно вирішити.

Дюбель розпірний їжак. Цей елемент є одним з найпоширеніших серед інших видів, так як він практично універсальний. Він може працювати з будь-яким матеріалом.

Звернувшись до нас, перед вами відкриється широкий діапазон вибору дюбеля для гіпсокартону. Доставка здійснюється не тільки по Києву і області, але також по різних регіонах України. Крім того, можливе виготовлення виробу, призначеного для гіпсокартону за необхідними замовнику параметрами. При придбанні даного виду деталей можна так само купити і інші елементи метричного кріплення - достатньо зателефонувати в наші офіси продажів. Асортимент дюбелів для гіпсокартону постійно поширюється, наші склади ніколи не пустують. Телефонуйте і замовляйте.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее