Дюбель шуруп

Дюбель шуруп. Купить оптом

Дюбель шуруп

Сопутствующие товары


Дюбель шуруп

Дюбеля є кріпильні деталі, які самостійно практично не використовуються. Вони застосовуються для скріплення або утримання конструкцій в парі з іншими кріпленнями - підходящими по довжині і діаметру саморізами або шурупами.

Конструктивно дюбель шуруп є деталь з двох частин: нераспорной частини, яка не бере участі в процесі скріплення, і робочої (распорной) частини, яка в процесі вкручування шурупа змінює розміри. Додатково дюбель може мати облямівкою навколо внутрішнього отвору (манжетою), яка не дозволяє йому провалюватися всередину посадкового отвору. Виділяють потаємні, циліндричні і круглі манжети.

Випускаються дюбелі з різних полімерних матеріалів, хоча ще зовсім недавно будинку в ході ремонтних робіт в якості дюбелів застосовувалися саморобні дерев'яні Чопик, які вистругував з тонких рейок і палиць. У деяких випадках, якщо похибка отвори під дюбель досить велика, або його діаметр перевищує необхідний, без Чопиков досі не обійтися. У деяких випадках дюбель може проводитися з металів і сплавів (латунь, нержавіюча сталь і ін.).

Шуруп під дюбель підбирається трохи більшої довжини, ніж сам дюбель, щоб його кінчик виходив за межі як мінімум до свого номінального діаметра. У цьому випадку вся розпірна частина кріплення бере участь в закріпленні його в матеріалі. Принцип фіксації дюбеля заснований на силі тертя, яка посилюється завдяки розпирання його робочої частини.

Отвір під дюбель шуруп, яке сверлится в фіксованих деталях або матеріалі, куди буде вставлений кріплення, повинне мати певні параметри. Діаметр свердла повинен чітко збігатися з діаметром дюбеля, а глибина свердління повинна дорівнювати сумі його довжини і діаметру.
Наприклад, якщо діаметр кріплення 10 міліметрів, а його довжина 50, то глибина підготовленого отвору повинна бути 60 міліметрів. Це робиться для того, щоб в матеріалі залишалася спеціальна порожнину для освіченої під час свердління пилу, а також для того, щоб була можливість правильно посадити шуруп. Встановлюється даний кріплення двома способами - шляхом забивання або закручування.

Існує два основних види монтажу дюбелів наскрізний і попередній. При попередньому монтажі кріплення встановлюється і розпирається практично на всю довжину. При наскрізному монтажі верхня частина деталі просто проходить через конструкцію (нераспорная частина його подовжена) і фіксується тільки нижньою частиною. На дюбель шуруп ціна залежить від матеріалу виготовлення, складності конструкції, розміру кріплення і його призначення. За призначенням дюбеля поділяються на дві великі групи: за матеріалом підстави і по області застосування.

Перша група являє собою кріпильні деталі, які застосовуються для щільних і повнотілих матеріалів (наприклад, цегли, каменю природного походження, бетону), для пустотілих або пористих матеріалів (до них відносяться саман, газобетон, пінобетон, бетонні пустотілі блоки). Також дана група деталей використовується для кріплення ДСП і гіпсокартонних листів. Головна відмінність дюбелів першої групи полягає в значному подовженні распорной частини.

Друга група дюбелів (залежно від сфери застосування) розділяється на фасадні та рамні деталі, які мають збільшену нераспорную частина, що дозволяє ефективно поєднувати конструкції з використанням наскрізного монтажу. Сюди ж відносяться дюбеля для кріплення панелей з пінополіуретану, мінеральної вати та інших теплоізоляційних матеріалів. Крім подовженою нераспорной частини вони володіють широкими манжетами. До цієї ж групи належить і меблевий кріплення.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее