Дюбель шуруп ВІД КОМПАНІЇ BOLT.UA

Дюбель шуруп ВІД КОМПАНІЇ BOLT.UA. Купить оптом

Дюбель шуруп ВІД КОМПАНІЇ BOLT.UA

Сопутствующие товары


Дюбель по праву залишається одним з найбільш затребуваних і поширених кріплення в сучасному будівництві. Елементи виготовляються з пластмаси або металу. Останні варіанти можна зустріти значно рідше. Широке використання дюбелів пов'язано з простотою кріплення всіляких легковажних конструкцій за допомогою саморізів, шурупів або металовиробів аналогічного типу.

Для монтажу звичайного дюбеля будь типу досить невеликого отвору в несучій конструкції. Після чого проводиться установка фіксує самореза або шурупа. В результаті конструкція дюбеля істотно «розпирається» кріпильним елементом, всередині робочого отвору створюється додатковий тиск і обидва металовироби надійно фіксуються. В результаті конструкції закріплені на основі дюбелів витримують досить істотні навантаження. Використання дюбелів і типи фіксуються конструкцій Для кріплення легких елементів підходять будівельні матеріали і робочі поверхні практично будь-якого типу. Використання дюбелів можливо як для суцільних поверхонь, так і для пустотілих.

Кріплення такого типу дозволяють встановити і надійно зафіксувати будь-які домашні конструкції: люстри, плінтуса, картини, полиці і інші елементи. Ще більш широке застосування дюбелі отримали в кріпленні оббивних і теплоізоляційних матеріалів, гіпсокартону або інших листових поверхонь. Сфера застосування кріплення досить різноманітна. Особливості конструкції дюбелів Чітких критеріїв і параметрів виготовлення кріплення не існує. Конструкції дюбеля залежать від призначення елемента і сфери його використання. До типу класичних елементів можна віднести дюбель має распорную і нераспорние частини. Обов'язковою ознакою распорной частини виступає невелика різьблення або ж наявність розтискного механізму.

У підставі нераспорной частини кріплення дюбеля розташовується циліндричний, кілька округлий або ж плоский, також званий потайним, манжет. Наявністю цього елемента служить для додаткової фіксації елемента і не дозволяє йому провалюватися в отвір. Різноманітність доступних варіантів дюбелів дозволяє підібрати відповідні кріплення для будь-яких робіт і типів поверхонь. Сучасні виробники і постачальники метизів в Києві пропонують купити оптом будь-які варіанти дюбелів: - Для роботи з повнотілими матеріалами - такими як камінь, бетон, дерево, цегла та інші; - Для роботи з листовими матеріалами - такими як плити ДСП, МДФ, гіпсокартону або аналогічні; - Для виконання робіт з порожнистими або пористими матеріалами - такими як шлакобетон, піно-або газобетон, пустотілі цегли або бетонні блоки, шлакобетон і аналогічними.

Остаточна вартість партії дюбелів визначається безліччю факторів. Зокрема, роль грає конфігурація і розміри кріплень. Великі обсяги замовлення також дозволяють істотно знизити вартість. Кожен постачальник може самостійно поставити дюбеля покупцям. Якісні дюбеля в Києві Звернувшись в нашу компанію, ви можете придбати гуртові партії кріпильних елементів самих різних форм і призначення. Ми пропонуємо продукцію від виробника за одними з найпривабливіших цін в регіоні. Наша компанія здійснює відвантаження і продаж дюбелів безпосередньо зі складу в Києві. Існують варіанти доставки партій будь-якого обсягу в будь-яку точку Києва. При необхідності відправити партію дюбелів по території Украині, можна скористатися послугами транспортних компаній.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее