Дюбеля і особливості їх застосування в будівництві

Дюбеля і особливості їх застосування в будівництві. Купить оптом

Дюбеля і особливості їх застосування в будівництві

Сопутствующие товары


Дюбели

Дюбель по праву залишається одним з найбільш затребуваних і поширених кріплення в сучасному будівництві. Елементи виготовляються з пластмаси або металу. Останні варіанти можна зустріти значно рідше.
Широке використання дюбелів пов'язано з простотою кріплення всіляких легковажних конструкцій за допомогою саморізів, шурупів або металовиробів аналогічного типу. Для монтажу звичайного дюбеля будь типу досить невеликого отвору в несучій конструкції. Після чого проводиться установка фіксує самореза або шурупа. В результаті конструкція дюбеля істотно «розпирається» кріпильним елементом, всередині робочого отвору створюється додатковий тиск і обидва металовироби надійно фіксуються. В результаті конструкції закріплені на основі дюбелів витримують досить істотні навантаження.

Використання дюбелів і типи фіксуються конструкцій


Для кріплення легких елементів підходять будівельні матеріали і робочі поверхні практично будь-якого типу. Використання дюбелів можливо як для суцільних поверхонь, так і для пустотілих. Кріплення такого типу дозволяють встановити і надійно зафіксувати будь-які домашні конструкції: люстри, плінтуса, картини, полиці і інші елементи. Ще більш широке застосування дюбелі отримали в кріпленні оббивних і теплоізоляційних матеріалів, гіпсокартону або інших листових поверхонь. Сфера застосування кріплення досить різноманітна.

Особливості конструкції дюбелів


Чітких критеріїв і параметрів виготовлення кріплення не існує. Конструкції дюбеля залежать від призначення елемента і сфери його використання. До типу класичних елементів можна віднести дюбель має распорную і нераспорние частини. Обов'язковою ознакою распорной частини виступає невелика різьблення або ж наявність розтискного механізму. У підставі нераспорной частини кріплення дюбеля розташовується циліндричний, кілька округлий або ж плоский, також званий потайним, манжет. Наявністю цього елемента служить для додаткової фіксації елемента і не дозволяє йому провалюватися в отвір. Різноманітність доступних варіантів дюбелів дозволяє підібрати відповідні кріплення для будь-яких робіт і типів поверхонь.

Сучасні виробники і постачальники метизів в Києві пропонують купити оптом будь-які варіанти дюбелів:

- Для роботи з повнотілими матеріалами - такими як камінь, бетон, дерево, цегла та інші;
- Для роботи з листовими матеріалами - такими як плити ДСП, МДФ, гіпсокартону або аналогічні;
- Для виконання робіт з порожнистими або пористими матеріалами - такими як шлакобетон, піно-або газобетон, пустотілі цегли або бетонні блоки, шлакобетон і аналогічними.

Остаточна вартість партії дюбелів визначається безліччю факторів. Зокрема, роль грає конфігурація і розміри кріплень. Великі обсяги замовлення також дозволяють істотно знизити вартість. Кожен постачальник може самостійно поставити дюбеля покупцям.

Якісні дюбеля в Києві

Звернувшись в нашу компанію, ви можете придбати гуртові партії кріпильних елементів самих різних форм і призначення. Ми пропонуємо продукцію від виробника за одними з найпривабливіших цін в регіоні. Наша компанія здійснює відвантаження і продаж дюбелів безпосередньо зі складу в Києві. Існують варіанти доставки партій будь-якого обсягу в будь-яку точку Києва. При необхідності відправити партію дюбелів по території Украині, можна скористатися послугами транспортних компаній.

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее