Дюбелі

Дюбелі. Купить оптом

Дюбелі

Сопутствующие товары


Дюбели

Розвиток будівельних технологій спричинило за собою появу нових кріпильних пристосувань. Серед новинок останніх десятиліть слід виділити дюбелі.

 

Ці універсальні вироби дозволяють підвищити міцність кріплення шурупа або саморіза до стіни або іншої поверхні. Крім того, їх, як, наприклад, дюбель для кріплення теплоізоляції, можна використовувати при проведенні робіт з утеплення приміщень. Дані елементи кріплення будуть доречні і при обробці фасадів будівель. Так, дюбель фасадний здатний зберігати свою стійкість навіть при різких змінах погодних умов.

 

Таким чином, дюбель - це незамінний кріпильний компонент. Ви навряд чи зумієте без його використання монтувати тепло- або шумоізоляційні матеріали, зібрати власними руками складні конструкції або прикрасити екстер'єр будівлі. Дюбелі користуються великою популярністю завдяки тому, що знайшли широке застосування в будівництві. Ці вироби можуть бути виконані у всіляких типорозмірах і за різними схемами. Їх виготовляють як з металів та їх сплавів, так і з пластмас. Очевидно, що вибір дюбелів обмежується лише вашими потребами.

 

Існують дюбелі і з оригінальною конструкцією. Яскравий тому приклад - тарільчасте дюбель з круглою плоскою головкою великого діаметру. Він ідеально підійде для монтажу теплоізоляційних матеріалів та оздоблення фасадів. Цей дюбель для теплоізоляції зарекомендував себе як чудовий кріпильний елемент. Його можна використовувати при роботі з найбільш популярними сучасними теплоізоляційними матеріалами, такими, як мінеральна вата, пінопласт, скловата і ін. Крім цього, матеріалом підстави для дюбелів даного типу можуть служити цегла, пінобетон і бетон всіх типів. У зв'язку з цим, кріплення теплоізоляції чи не перетвориться для вас в проблему, так як ці дюбелі розраховані на використання з найпоширенішими матеріалами.

 

Залежно від способу застосування, виділяють різні види дюбелів. Так, існує дюбель грибок, який за своєю формою нагадує звичайний будівельний цвях з распорной зоною і широким капелюшком. Його доречно використовувати при монтажі звуко- і теплоізоляції. Також ви можете придбати у нас дюбелі для виконання інших завдань, наприклад, дюбель для пінопласту або пристосування для кріплення твердих плит.

 

Крім того, самі дюбеля виготовляються з різних матеріалів і мають неоднакову конструкцію, чому мають різні експлуатаційними характеристиками. Це означає, що ви можете підібрати найбільш підходяще вам виріб, виходячи з його властивостей. У будь-якому випадку, ви не будете розчаровані покупкою, будь то гриб дюбель або кріпильний елемент для фасаду.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее