Еврогвинт

Еврогвинт. Купить оптом

Еврогвинт

Сопутствующие товары


Еврогвинт

Одним з найпростіших способів створення з'єднань виробів з ЛДСП, МДФ і навіть фанери, є застосування Еврогвинти. Варто відзначити, що за допомогою цього елемента кріплення здійснюється можливість створити кріплення під 90 градусів. Евровінт також називають «конфирмат» або «єврошурупи». Така деталь активно застосовується у виробництві меблів. Гвинт легко встановлюється. Його можна вкрутити звичайної викруткою або шуруповертом в спеціально просвердлений в деревному матеріалі отвір.

Якщо еврогвінт передбачає наявність гладкої поверхні стержня без різьби, то рекомендується зробити другий отвір під нерізьбова частина. Спеціально для цього існує ступеневу свердло, за допомогою якого можна створити обидва отвори одночасно.

Говорячи про конструкцію Еврогвинти, слід уточнити, що вона має на увазі велику площу різьбовій поверхні. Завдяки цьому з'єднання стають міцнішими і стійкими до різних навантажень. Гвинт цього типу вкручується, прорізаючи собі додаткові поля для кращого зчеплення з матеріалом.

Якщо застосовувати єврогвинти повторно занадто часто, то з'являється ризик пошкодити або надмірно розширити отвори в деревині. Особливо стосується м'яких сортів. Кріплення можуть розхитатися або вилетіти. Тому перед установкою слід ретельно продумати і розмітити місце майбутніх з'єднань.

 

 Еврогвинт

  

Евровінт виробляється із сталі, в основному з цинковим покриттям. Можливо також нанесення жовтого хроматірованія, а також нікелевого покриття. Вироби виконані в різних формах: з потайною, плоскою або напівкруглою головкою. Еврогвинти можуть мати однозаходний або двухзаходная різьблення. Для того, щоб приховати головку гвинта практічесткі завжди використовуються декоративні заглушки. Вони можуть наклеюватися або вставлятися безпосередньо в шліц.

Для того, щоб купити евровінт в Києві вам необхідно звернутися в компанію БОЛТ.ЮА. Вашій увазі пропонуються елементи кріплення на вельми вигідних умовах. Ми підтримуємо досить помірний рівень цін на весь асортимент продукції, що реалізовується. Всі вироби мають необхідний сертифікат відповідності. До ваших послуг гнучка система знижок і бонусних заохочень. При певних умовах доставка вашого замовлення може бути виконана абсолютно безкоштовно.

Відзначимо, що доставка Еврогвинти проводиться не тільки по Києву, але і по регіонах України. Замовлена ​​вами партія товару прибуде на місце призначення строго в заздалегідь визначені терміни. Ми цінуємо свою ділову репутацію, тому ми завжди намагаємося педантично виконувати всі взяті на себе зобов'язання. Телефонуйте.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее