Жорсткий і гнучкий такелаж оптом і в роздріб. Такелаж продаж і експертні консультації по всьому асортименту в компанії БОЛТ.ЮА

Жорсткий і гнучкий такелаж оптом і в роздріб. Такелаж продаж і експертні консультації по всьому асортименту в компанії БОЛТ.ЮА. Купить оптом

Жорсткий і гнучкий такелаж оптом і в роздріб. Такелаж продаж і експертні консультації по всьому асортименту в компанії БОЛТ.ЮА

Сопутствующие товары


Такелаж

Компанія «БОЛТ.ЮА» пропонує такелаж в широкому спектрі різновидів. Такелажні вироби призначаються для підйому великовагових вантажів, кріпильних робіт. Найбільше затребуваний такелаж в будівництві, кораблебудуванні, і роботах на суднах.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам? Тільки якісний такелаж оптом і в роздріб і найширший вибір кріпильних елементів!

Гнучкий такелаж продаж всіх видів: - Ланцюги та талрепи; - Сталеві троси і дріт (високоміцні нержавіючі троси); - Такелажні скоби і інший такелаж оптом. Жорсткий такелаж Київ з високоякісних матеріалів: - Гаки і вертлюги; - Карабіни і затискачі; - Такелажні блоки; - З'єднувачі тросів.

Такелаж купити рекомендують для безпечного здійснення вантажопідйомних робіт на будівельних об'єктах і навантажувальних роботах. Використовуючи такелажні елементи, Ви забезпечуєте безпеку, надійність і велику ефективність робіт на морському транспорті, будівництві, при демонтажі об'єктів.

Один з найбільш використовуваних елементів такелажу - сталевий канат або трос. Залежно від товщини складової трос дроту, залежить гнучкість самого троса. Чим тонше і частіше дріт - тим гнучкіше трос.

Основні види троса - буксирний, швартові-буксирний, натяжна. Для більшої надійності і профілактики передчасного зносу, рекомендують використовувати оцинкований сталевий трос, не схильний до корозії (особливо актуально для робіт на суднах, де є постійний контакт з водою). Такелаж Київ - весь асортимент на складі!

Зателефонувавши в компанію «БОЛТ.ЮА», Ви оперативно отримаєте інформацію, про те, які на такелаж ціни, наші менеджери зорієнтують Вас, який краще такелаж купити для тих чи інших цілей.

ТОВ «БОЛТ.ЮА» такелаж продаж зі складу в Києві. Телефонуйте, ми гарантуємо на такелаж ціни кращі в Україні.

На весь такелаж оптом, пропонований в каталозі на сайті, надається офіційна гарантія від виробника.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее