Заклепка витяжна. Характеристики. Застосування

Заклепка витяжна. Характеристики. Застосування. Купить оптом

Заклепка витяжна. Характеристики. Застосування

Заклепка витяжна ISO. Характеристики

Витяжні заклепки поставляються компанією БОЛТ.ЮА по безлічі стандартів. Вони призначені для склепування листових матеріалів, кріплення елементів до тонкостінних конструкцій. Технічно все заклепки витяжної типу виконуються як елемент складається з двох частин: головка і ніжка. На кінці ніжки, що поміщається в головку присутній потовщення. Відзначимо, що дані вироби ви можете замовити в нашій компанії з доставкою не тільки по Києву, але і по всіх регіонах України.

Ніжка головки виготовляється з більш жорсткого матеріалу, щоб забезпечити розклепування та деформацію головки. Найчастіше зустрічаються такі типи витяжних заклепок за матеріалами:

  • Заклепка St / St - сталь сталь (і головка і ніжка виконані зі сталі)
  • Заклепка Al / St - комбінована - алюміній сталь (головка з алюмінію, ніжка сталева)
  • Заклепка Al / Al - алюміній, алюміній (головка і ніжка з алюмінію)
  • Заклепка A2 / A2 - нержавіюча сталь A2 (і головка і ніжка виконані з нержавіючої сталі A2)

Заклепка витяжна в компанії БОЛТ.ЮА

При установці витяжної заклепки, ніжка виконана з міцнішого матеріалу деформує головку, розклепування її зсередини, після чого ніжка відривається. У якісних витяжних заклепок ситуації з некоректним відривом ніжки не буде і всі елементи будуть встановлені якісно.

При виконанні робіт пов'язаних з установкою витяжних заклепок ми рекомендуємо використовувати вироби, які постачаються тільки нашою компанією. Ми ретельно відбираємо постачальників і гарантуємо якість продукції.

Після заміни стандарту DIN на ISO для витяжних заклепок, їх рознесли по матеріалам, призначивши майже кожної комбінації матеріалів стандарт ISO

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее