Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції

Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції. Купить оптом

Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції

Сопутствующие товары


Заклепка-гайка витяжна

Заклепка-гайка витяжна являє собою різьбову заклепку, яка складається з втулки з буртиком (прихованим або відкритим) і використовується для кріплення виробничих конструкцій. Заклепка-гайка витяжна - це досить проста конструкція, яку можна встановити за допомогою автоматичного або ручного заклепочника. Після монтажу в скріплених матеріалах залишиться різьблення гайки, що дозволяє кріпити на неї додаткові елементи.

 

Цю деталь також можна класифікувати за розміром, типом і матеріалом, з якого вона зроблена. Рекомендується використовувати той матеріал, з якого зроблені самі скрепліваемие деталі, щоб уникнути хімічних або фізичних реакцій. Для м'яких матеріалів (гіпсокартон, деякі оздоблювальні матеріали) слід вибирати гайки-заклепки залежно від типу їх застосування. Для закріплення конструкцій з пластмаси або металу заклепка витяжна майже незамінна. Її використання дозволяє бути впевненими в надійності конструкції і виконувати подальший монтаж за допомогою звичайних болтів. Також великою гідністю такої гайки можна назвати її односторонні кріплення, що значно розширює сферу застосування. За допомогою цієї деталі можна закріпити квадратні і прямокутні труби, приварні швелери або оздоблювальні матеріали для фасадів.

 

Заклепки-гайки витяжні не сильно відрізняються від гайкових заклепки: вони також робляться з хімічно оброблених металів, мають подібні розміри і обмеження по навантаженню. Закриті гайки-заклепки також мають властивість створювати герметичні вузли, що особливо важливо в технічному виробництві.

 

Вибирати підходящу витяжну заклепку-гайку варто виходячи з розмірів склепуваної деталей, втім, легше і продуктивніше буде дізнатися інформацію у фахівців. Широкий вибір обладнання для приварки і практичний кріплення Вам пропонує наша компаній «БОЛТ.ЮА».

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее