Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції

Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції. Купить оптом

Заклепка-гайка витяжна – необхідна умова для створення міцної конструкції

Сопутствующие товары


Заклепка-гайка витяжна

Заклепка-гайка витяжна являє собою різьбову заклепку, яка складається з втулки з буртиком (прихованим або відкритим) і використовується для кріплення виробничих конструкцій. Заклепка-гайка витяжна - це досить проста конструкція, яку можна встановити за допомогою автоматичного або ручного заклепочника. Після монтажу в скріплених матеріалах залишиться різьблення гайки, що дозволяє кріпити на неї додаткові елементи.

 

Цю деталь також можна класифікувати за розміром, типом і матеріалом, з якого вона зроблена. Рекомендується використовувати той матеріал, з якого зроблені самі скрепліваемие деталі, щоб уникнути хімічних або фізичних реакцій. Для м'яких матеріалів (гіпсокартон, деякі оздоблювальні матеріали) слід вибирати гайки-заклепки залежно від типу їх застосування. Для закріплення конструкцій з пластмаси або металу заклепка витяжна майже незамінна. Її використання дозволяє бути впевненими в надійності конструкції і виконувати подальший монтаж за допомогою звичайних болтів. Також великою гідністю такої гайки можна назвати її односторонні кріплення, що значно розширює сферу застосування. За допомогою цієї деталі можна закріпити квадратні і прямокутні труби, приварні швелери або оздоблювальні матеріали для фасадів.

 

Заклепки-гайки витяжні не сильно відрізняються від гайкових заклепки: вони також робляться з хімічно оброблених металів, мають подібні розміри і обмеження по навантаженню. Закриті гайки-заклепки також мають властивість створювати герметичні вузли, що особливо важливо в технічному виробництві.

 

Вибирати підходящу витяжну заклепку-гайку варто виходячи з розмірів склепуваної деталей, втім, легше і продуктивніше буде дізнатися інформацію у фахівців. Широкий вибір обладнання для приварки і практичний кріплення Вам пропонує наша компаній «БОЛТ.ЮА».

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее