Заклепка тягова. Характеристики. Застосування.

Заклепка тягова. Характеристики. Застосування.. Купить оптом

Заклепка тягова.  Характеристики. Застосування.

Заклепка тягова.  Характеристики. Застосування.

Тягова заклепка являє собою кріпильний виріб, яке володіє формою циліндричного стрижня. На одному кінці присутній головка. З її допомогою, при витягуванні виходить не роз'ємне з'єднання. Високий ступінь надійності обумовлюється утворенням головки на іншому кінці стержня. Це відбувається за рахунок пластичної деформацією.

Виріб знаходить своє застосування в будівництві. Заклепки цього типу застосовні для робіт там, де необхідно створити з'єднання гіпсокартонних, металевих листів та інших матеріалів. Використовуючи цей вид елементів кріплення, вдасться створити надійне і довговічне їх кріплення. Установка тягових заклепок досить проста - необхідний доступ лише з одного боку оброблюваного матеріалу.

Заклепка тягова в компанії БОЛТ.ЮА

сталеві заклепки

Як правило, вироби виконуються з різних матеріалів, також бувають комбіновані. Зазвичай це залежить від того, в якій області буде здійснюватися подальше їх застосування. Сталева тягова може бути використана там, де потрібно витримувати досить високі навантаження, при цьому вплив навколишнього середовища має бути не значним.

Такі елементи встановлюються за допомогою спеціального заклепувального інструменту. Звернувшись до фахівців нашої компанії БОЛТ.ЮА, ви зможете не тільки вигідно купити сталеву тягову заклепку, але і підібрати необхідний інструмент для її монтажу. Крім того, наші консультанти підберуть для вас і додаткові супутні товари.

алюмінієві заклепки

Алюмінієва тягова заклепка підходить для тих з'єднань, які в майбутньому можуть бути схильні до негативного впливу навколишнього середовища. Вашим виробом, однак, протипоказані високі навантаження, в тому числі динамічні і вібраційні. Одне з основних переваг алюмінієвої тягової заклепки, в порівнянні зі сталевою - це стійкість до корозії.

Якщо вам необхідні нержавіючі заклепки, то вони можуть бути виконані не тільки з алюмінію, але і з нержавіючої сталі. Крім того, і сталеві заклепки можуть мати додаткові властивості, що підвищують їх якості. Наприклад, виріб може мати спеціальне покриття, завдяки якому його також можна буде експлуатувати в різних шкідливих умовах.

Заклепка тягова сталева, алюмінієва в компанії БОЛТ.ЮА

У нашій компанії БОЛТ.ЮА ви можете придбати будь-які тягові заклепки, як алюмінієві, так і сталеві з покриттям або без нього. Ці вироби з нержавіючої сталі також представлені для вас великим і дрібним оптом. Для того щоб оформити ваше замовлення на заклепки, вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або за допомогою спеціальної форми зв'язку на нашому сайті.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее