Заклепки з нержавіючої сталі і кольорових металів оптом в роздріб

Заклепки нержавіючої сталі і кольорових металів оптом і роздріб. Купить оптом

Заклепки нержавіючої сталі і кольорових металів оптом і роздріб

Уявіть, яким був би світ, якби не було кріпильних з'єднань. Все було б універсальним і, мабуть, повсякденним. Одним з елементів кріплень, який «подарував» світу Ейфелеву вежу, є заклепка. Просте з'єднання круглого стержня з висадной головкою.

Сталеві заклепки: що це і для чого використовуються?

Одним з найдавніших видів механічного кріплення вважається заклепка: її використовували ще в бронзовому столітті для скріплення дерева, шкіри і металу. Незважаючи на те, що зварювання і пайка багато в чому обмежили їх використання, зроблена за правилами клепка - одна з найбільш міцних і надійних метизних з'єднань. Заклепка - це кріпильний виріб у вигляді круглого стержня або трубки, що має головку, звану заставної. У процесі клепки утворюється інша головка - висадная. Заклепувальні з'єднання нероз'ємне і нерозривне.
Заклепки алюмінієві: області застосування Клепальні з'єднання знайшли своє застосування в різних сферах діяльності людини.
Основні з них представлені в таблиці е нижче:

Сфери застосування:

1 Будівництво установка каркасів, з'єднання різних матеріалів: фасадів, елементів лицюва овкі, листів до опорних конструкц иям
2 Машинобудування використовуються при побудові вагонів, літаків, автомобілів
3 Електроніка комп'ютери, котли, касові апарати та інша техніка для обчислення
4 Харчова промисловість і медичн ина обладнання, баки та цистерн
5 Побутові товари посудомийні і пральні машини, вентилятори, радіатори і холодильні камери

В даний час болтові, зварювальні і паяні з'єднання практично витіснили клепку. Однак, навіть при такій тенденц ії, найбільшим попитом користуються закл пки з НЕ іржавий юще й стали в різних галузях, в тому числі і в побуті.

Якими бувають заклепки металеві?

Існує безліч різних видів, розмірів і конструктивного виконання клепаних металевих виробів.
Загальновживаними є звичайні класичні. Встановлюються вручну або за допомогою спец іального інструменту. Також вони часто використовуються в якості декоративного елемента і можуть бути виконані з ц ветних металів: бронза, алюміній, латунь, мідь і т.п. Компанія «Каравела» має в своєму асортименті такі види заклепок:закл пки з потайною головкою (Тягові) або з інших сплавів - представляють собою розвальцьо ованную з одного конц а трубочку, в яку вставлений пуансон (стрижень з кулькою). Заклепка вставляється в отвір скріплюються деталей, після чого пуансон витягується спец іального інструментом. Трубочка деформується і формує головку, після чого кулька відривається. Утворюється надійне з'єднання, існує варіант такого з'єднання з герметичною заклепкою, званої закритої;
витяжні закл пки з НЕ іржавійки

- (Заставні трубчасті) конструктивно більш складні, але легше в установці, оскільки вимагають доступ лише з одного боку.
Останнім часом цей різновид отримує все більш широке поширення; забивні закл пки
- Являє собою заклепку з внутрішнім різьбленням (Бонка). Така гайка отримала назву вдосконаленою. Внутрішня частина може бути, як незмінною з внутрішньої метричної різьбою, так і деформується; кле пальне гайки

Одним з кращих матеріалів для кріплення прийнято вважати нержавіючу сталь. міцні, надійні і довговічні, вони несприйнятливі до атмосферних опадів, не бояться агресивних середовищ, мають високі антикорозійні властивості.

Де можна вигідно купити заклепки нержавейка в Україні?

Наш інтернетмагазин має широкий вибір кріплення зі сталі, як високоміцної, так і нержавіючої, латуні, алюмінію і міді.
Купуйте необхідний набір металовиробів з Італії та Польщі для свого виробництва, ціна вас приємно здивує!

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее