Заклепочник механічний – забезпечення якості і надійності монтажу

Заклепочник механічний – забезпечення якості і надійності монтажу. Купить оптом

Заклепочник механічний – забезпечення якості і надійності монтажу

Заклепочник механічний Заклепочнік механічний – це ручний важільний механізм, застосовуваний для нероз'ємного з'єднання листових матеріалів за допомогою заклепок. Це пристрій характеризується великим співвідношенням плечей важелів, яке дозволяє зменшити м'язові зусилля людини при створенні такого з'єднання. Подібний вид монтажу забезпечує високий рівень якості та надійності при впливі ударних і вібраційних навантажень.

Основна перевага, яким володіє механічний заклепочник, - відсутність необхідності в будь-яких ресурсах, крім фізичної сили людини. Процес монтажу, при якому використовується цей заклепувальний інструмент, гранично простий: в висвердлені отвори в з'єднуються елементах вставляється заклепка, яка стисненням ручок заклепочника деформується, а надлишки відсікаються. Особливості конструкції за клепочника дозволяють за допомогою цього інструменту виробляти монтаж протягом довгого часу з великим навантаженням і в самих важкодоступних місцях.

Заклепочник механічний для з'єднання заклепками

Популярність використання нероз'ємних з'єднань і різних способів установки заклепок привела до того, що на сьогоднішній день заклепочник механічний оснащується різними насадками і знімними головками, призначеними для певного виду робіт. Крім того, існують різні види.

 Заклепочники: дворучні інструменти, гармошки, заклепочники, за допомогою яких може бути закріплена витяжна різьбова або гайкова заклепка, і інші різновиди інструменту. Всі види мають ергономічний дизайн, призначений для максимального полегшення і підвищення надійності роботи з цим інструментом згідно з вимогами сучасного рівня проведення монтажних робіт: піддаються навантаженні вузли виконуються з міцної сталі, на рукоятки передбачені гумові накладки, рукоятки розводяться за допомогою пружини, існують і деякі інші удосконалення.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее