Заклепувальні кріплення

Заклепувальні кріплення . Купить оптом

Заклепувальні кріплення

Заклепувальні кріплення

Заклепувальні кріплення – різноманітні кріпильні вироби, що мають в своїй конструкції елемент / робочу частину / гільзу, яка за допомогою спеціального інструменту (заклепувального або витяжного пістолета), пристосувань або простого молотка стискається / розвальцьовуються/ розклепувався і створює не рознімне заклепковий  з'єднання.

Основні типи заклепувального кріплення - витяжні заклепки, заклепочні гайки, заклепки під молоток.

Заклепувальних гайка, вона ж заклепка-гайка, гайка-заклепка, витяжна гайка і часто іноді називається Бонка, (хоча це некоректно, тому що Бонка - це не витяжної, а розвальцювальні кріпильний елемент зі спеціальною спідницею) – різьбовій заклепувальний елемент, який має в своїй конструкції бортик і розклепувався частина (тіло), який за допомогою спеціального інструменту (заклепувального пістолета) витягується (розклепувався) і створює не рознімне заклепковий з'єднання в листовому матеріалі.

У порівнянні з запрессовочним і розвальцювальні кріпленням, гайки-заклепки мають більш високі значення зусиль на проворот і відрив, тому застосовуються у випадках підвищених навантажень, при монтажі в товсті листові матеріали і переважно великих різьб.

Заклепки гайки мають великий вибір форми бортика і тіла, тим самим можна досягти оптимального співвідношення технічних і естетичних характеристик кріплення з'єднання.

Основні види заклепок за формою тіла - циліндричні і шестигранні. Циліндричні заклепочні гайки бувають гладкі і з рискою (шліцьові або рифлені). З точки зору сполучних характеристик на проворот найбільш надійні, природно, шестигранні, але з іншого боку для їх установки не обхід найбільш складна операція по підготовці шестигранного отвору в листовому матеріалі.

Основні форми бортика - стандартний (прямокутний), потайними і зменшений. Форма бортика визначає значення зусилля на відрив Заклепувальний гайки – найбільш надійні гайки заклепки зі стандартним бортиком, далі за зменшенням - потайним і зменшений відповідно. Для установки гайок заклепок з потайним бортиком попередньо потрібно зробити зенковку, зате встановлюється така гайка-заклепка урівень, що виглядає естетично виграшно в порівнянні із порушенням установленої витяжною різьбовій гайкою зі стандартним бортиком.

Резюмуючи вищесказане робимо висновок, що вибір для використання конкретної гайки-заклепки залежить від вимог до надійності з'єднання кріплення і листового матеріалу (зусилля на проворот  і відрив при експлуатації з'єднання), з одного боку, і побажань до зовнішнього вигляду кінцевого виробу з іншого.

Варто також відзначити, що, зважаючи на велику кількість виробників гайок-заклепок і відсутності певних стандартів на основні розміри, часом гайки-заклепки ідентичні по різьбі і діапазону товщини листа, для якої застосовуються, можуть відрізнятися загальною висотою і висотою після установки (витягування), зовнішнім діаметром (а значить і діаметром попередньо підготовлюваного отвори), висотою і діаметром бортика.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее