Застосування і властивості шайби DIN 125

Застосування і властивості шайби DIN 125. Купить оптом

Застосування і властивості шайби DIN 125

Сопутствующие товары


шайба DIN 125

din 125 Шайба під кодовою назвою DIN 125 широко використовується в машинобудуванні, виробництві автомобілів різних модифікацій і марок, в будівництві, електроніці і так далі. Код позначає німецький стандарт. Зрозуміло, німецький стандарт, це якісний показник унікальних характеристик.

 

Плоска шайба DIN 125 - надійна

 

Як і всі кріпильні матеріали в країні шайба din 125 повністю відповідає вимогам і положенням ГОСТ 9649, ГОСТ 11371 і є абсолютним аналогом. Ця обставина відкриває перед нею необмежені можливості знаходити застосування у всіх кріпильних системах, де потрібно довести ступінь стиснення двох площин до необхідного максимуму. До речі, саме слово «шайба» теж німецького походження. При її використанні досягається кілька необхідних умов. це:

 

 

збільшується притискна площа деталей, що з'єднуються;

є спеціальним запобіжником від деформації скріплюються площин;

оригінальний ущільнювач.

 

Застосовується разом з саморізами, болтами, з шурупами «на нуль», в деяких випадках зі спеціальними кріпильними шпильками.

 

Властивості шайби

 

Застосування шайби din 125 універсальне. Наприклад, маємо деталь опорну з нерівною поверхнею, до якої необхідно міцно приєднати технологічну площину. Саме, за допомогою цієї шайби і затяжного болта вдається надійно закріпити деталь, оскільки головка болта передає зусилля на шайбу, яка щільно фіксується до поверхні опорного пристосування.

У процесі здійснення кріпильних робіт може трапитися так, що отвір наскрізне не відповідає параметрам болта. В цьому випадку шайба зробить свою справу і не дасть болта в нього провалитися. Вона грає виключно важливу роль: регулює рівні напруги, які виникають від дій капелюшки болта на опорну поверхню, і оберігає поверхню від задирів. Особливо це важливо, коли площину занадто м'яка, а площа головки болта недостатньо велика. Саме цей дисбаланс і врівноважує проста плоска шайба.

 

 

 

Шайба din 125 din 125 Шайба 125

 

Виробництво шайби

 

Для різних кріпильних операцій в різних технологічних процесах, застосовують шайби, виготовлені з необхідних матеріалів. Якщо вони знаходять широке застосування в важкому машинобудуванні або в інших секторах, де потрібна особлива сполучна міцність вузлів і деталей між собою, то на виробництво метизної продукції використовують конструктивну міцну сталь. Також для з'єднання панелей, які повинні працювати в агресивних середовищах, застосовують оцинковану сталь з додатковою обробкою. У цьому випадку використовують не гаряче, а гальванічне оцинкування.

 

Шайба плоска випускається з фаскою і без фаски, різним діаметром з нержавіючих сталей А4, А2 з жовтим хромуванням, а також з ефективних сплавів, латуні, пластика, поліаміду. Випускаються шайби збільшених розмірів, відповідних ГОСТу 6958-78 (DIN 9021). Такі металовироби йдуть під болти діаметром від 4 до 30 міліметрів.

 

Купити din 125

 

Наша компанія спеціалізується на оптових поставках різного виду метизів і для різного технологічного застосування. Зокрема, шайба дин 125 є в наявності на складі компанії в такій кількості, в якому потребують покупці. Ми готові продавати продукцію в будь-які регіони України за оптимальними цінами. Як правило, постійним оптовим покупцям пропонуються гнучкі знижки. Якщо порівнювати вартість шайб din 125, то вони у нас самі мінімальні. Використовуючи наші ціни din 125, можна придбати металовироби тільки високої якості

Свежие статьи на сайте

Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее
Метизы для работы с деревом
Метизы для работы с деревом
Подробнее