Застосування і властивості шайби DIN 125

Застосування і властивості шайби DIN 125. Купить оптом

Застосування і властивості шайби DIN 125

Сопутствующие товары


шайба DIN 125

din 125 Шайба під кодовою назвою DIN 125 широко використовується в машинобудуванні, виробництві автомобілів різних модифікацій і марок, в будівництві, електроніці і так далі. Код позначає німецький стандарт. Зрозуміло, німецький стандарт, це якісний показник унікальних характеристик.

 

Плоска шайба DIN 125 - надійна

 

Як і всі кріпильні матеріали в країні шайба din 125 повністю відповідає вимогам і положенням ГОСТ 9649, ГОСТ 11371 і є абсолютним аналогом. Ця обставина відкриває перед нею необмежені можливості знаходити застосування у всіх кріпильних системах, де потрібно довести ступінь стиснення двох площин до необхідного максимуму. До речі, саме слово «шайба» теж німецького походження. При її використанні досягається кілька необхідних умов. це:

 

 

збільшується притискна площа деталей, що з'єднуються;

є спеціальним запобіжником від деформації скріплюються площин;

оригінальний ущільнювач.

 

Застосовується разом з саморізами, болтами, з шурупами «на нуль», в деяких випадках зі спеціальними кріпильними шпильками.

 

Властивості шайби

 

Застосування шайби din 125 універсальне. Наприклад, маємо деталь опорну з нерівною поверхнею, до якої необхідно міцно приєднати технологічну площину. Саме, за допомогою цієї шайби і затяжного болта вдається надійно закріпити деталь, оскільки головка болта передає зусилля на шайбу, яка щільно фіксується до поверхні опорного пристосування.

У процесі здійснення кріпильних робіт може трапитися так, що отвір наскрізне не відповідає параметрам болта. В цьому випадку шайба зробить свою справу і не дасть болта в нього провалитися. Вона грає виключно важливу роль: регулює рівні напруги, які виникають від дій капелюшки болта на опорну поверхню, і оберігає поверхню від задирів. Особливо це важливо, коли площину занадто м'яка, а площа головки болта недостатньо велика. Саме цей дисбаланс і врівноважує проста плоска шайба.

 

 

 

Шайба din 125 din 125 Шайба 125

 

Виробництво шайби

 

Для різних кріпильних операцій в різних технологічних процесах, застосовують шайби, виготовлені з необхідних матеріалів. Якщо вони знаходять широке застосування в важкому машинобудуванні або в інших секторах, де потрібна особлива сполучна міцність вузлів і деталей між собою, то на виробництво метизної продукції використовують конструктивну міцну сталь. Також для з'єднання панелей, які повинні працювати в агресивних середовищах, застосовують оцинковану сталь з додатковою обробкою. У цьому випадку використовують не гаряче, а гальванічне оцинкування.

 

Шайба плоска випускається з фаскою і без фаски, різним діаметром з нержавіючих сталей А4, А2 з жовтим хромуванням, а також з ефективних сплавів, латуні, пластика, поліаміду. Випускаються шайби збільшених розмірів, відповідних ГОСТу 6958-78 (DIN 9021). Такі металовироби йдуть під болти діаметром від 4 до 30 міліметрів.

 

Купити din 125

 

Наша компанія спеціалізується на оптових поставках різного виду метизів і для різного технологічного застосування. Зокрема, шайба дин 125 є в наявності на складі компанії в такій кількості, в якому потребують покупці. Ми готові продавати продукцію в будь-які регіони України за оптимальними цінами. Як правило, постійним оптовим покупцям пропонуються гнучкі знижки. Якщо порівнювати вартість шайб din 125, то вони у нас самі мінімальні. Використовуючи наші ціни din 125, можна придбати металовироби тільки високої якості

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее