Клей монтажний, краща ціна - якість.

Клей монтажний, краща ціна - якість.. Купить оптом

Клей монтажний, краща ціна - якість.

Сопутствующие товарыклей монтажний

Клей монтажний, краща ціна - якість.

Приклеїти лист гіпсокартону або коркову панель, з'єднати між собою алюміній і пластик, скло і кераміку? Без питань!

Тепер в "BOLT.UA" завжди можна купити надійний будівельний клей перевірених виробників. І що не менш важливо, ціна на монтажний клей в нашій компанії завжди вигідно відрізняється від конкурентів.

Щоб точно визначити, що вам необхідно, потрібно розуміти, що традиційно весь монтажний клей ділять на 2 основні категорії:

-клей акриловий;

-клей полімерний.

Перший міцно увійшов в наше життя під назвою «рідкі цвяхи», і має низку переваг. Головне - це вологостійкість і несприйнятливість до негативного впливу атмосферних чинників, і, як наслідок, можливість використовувати клей-монтаж поза приміщеннями. Клей «рідкі цвяхи» може бути:

акриловим: екологічно чистим, виготовленим на водній основі; неопреновим, в основі якого - органічний розчинник.

Акриловий рідкий клей призначений виключно для склеювання пористих матеріалів, і погано переносить високу вологість. Неопреновий же склад, вологостійкий і еластичний, але володіє сильним неприємним запахом, який витає в приміщенні ще кілька днів після ремонтних робіт. Тому працювати з ним варто дуже обережно.

І все-таки універсальний монтажний клей - полімерний! Він допоможе в будь-якій ситуації, навіть тоді, коли необхідно приклеїти великогабаритні і досить важкі деталі. Час висихання такого клею мінімально, а водонепроникність складу дозволяє використовувати його в якості герметика.

Також в "BOLT.UA" можна купити клей монтажний поліуретановий. Він з'явився на ринку будматеріалів зовсім недавно, але вже завоював схвалення, як серед домашніх умільців, так і серед професійних будівельників. Його головні переваги: ​​широкий температурний діапазон, підвищена вологостійкість і здатність з'єднати між собою практично будь-які матеріали.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее