Клітинні (закладні) гайки і їх функціональність

Клітинні (закладні) гайки і їх функціональність. Купить оптом

Клітинні (закладні) гайки і їх функціональність

Сопутствующие товары


Клітинні гайки

Клітинні (закладні) гайки представляють собою один з видів кріплення, вони дуже затребувані на будівельному ринку і у виробництві. Клітинні (закладні) гайки використовуються при кріпленні різних проводів, апаратів, кабелів і труб, що мають С-подібний профіль. Також заставні гайки можуть встановлюватися в перемичках лотків, що б забезпечити кріплення вентиляційних каналів, підвісних трубок і т.д.

 

Існують клітинні (закладні) гайки, що мають потайну капелюшок і призначені для зенковки. Таке кріплення утапливается при монтажі і не виступає над поверхнею, що дозволяє отримати рівну поверхню матеріалу. Отже, їх застосування актуально там, де важлива гладкість поверхні з декоративних або функціональних міркувань, або там, де існують обмеження на навантаження при клепанні.

 

Матеріалом для виготовлення клітинних (закладні) гайок можуть служити різні метали і їх сплави, зокрема, сталь, алюміній, нержавіюча сталь. У деяких випадках цей вид кріплення може мати гальванічне або барвисте покриття, обумовлене особливостями її застосування. Розміри цих кріпильних елементів можуть також варіюватися в залежності від їх призначення. Виробництво закладних гайок регламентується ТУ 36-1953-80. Даний вид кріплення випускається для потреб різних галузей промисловості і господарства, наприклад, є заставні гайки для електромонтажу і залізничні заставні гайки.

 

Наша організація займається постачанням обладнання для виробництва, ми реалізуємо апаратуру і пристосування для зварювання в повному обсязі. Крім того, спектр пропонованих товарів включає в себе кріплення для приварки і запресовування, використовуваний в зварювальних роботах. У нас є запрессовочние металовироби, різьбові заклепки і цвяхи для кріплення теплоізоляції і іншої кріплення. Пропонуємо кріплення з Німеччини для приварки, запрессовки: гайки приварні, заклепки різьбові, гайки клітьового.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее