Конденсаторне зварювання CD (Capacitor Discharge).

Конденсаторне зварювання CD (Capacitor Discharge).. Купить оптом

Конденсаторне зварювання CD (Capacitor Discharge).

Сопутствующие товары


Конденсаторне зварювання

Головною рушійною силою цього зварювального процесу є конденсаторна батарея великої місткості, яка випускає накопичену електричну енергію через кінчик підстави на кріпильний елемент, який буде приварений. При цьому розряд енергії триває протягом 0,001 0,003 сек.

Конденсаторне зварювання 

Конденсаторне зварювання


На відміну від інших зварювальних процесів, конденсаторна зварювання CD передбачає два способи приварювання.

Перший спосіб включає в себе наступні етапи:
I.Крепежний елемент вставляється в пістолет контактного типу. Після цього він виставляється, як потрібно, і притискається пружиною до поверхні. При цьому можна регулювати притискне зусилля.
II.После запуску зварювального процесу виникає електрична дуга між кріпильним елементом і основою. Ця дуга розплавляє нижню межу кріплення і сама підстава, до якого він буде приварений.
III.После плавлення кінчика кріплення, він під силою пружини зварювального пістолета притискається до приварюється поверхні. Таким чином виходить надійне і міцне зварне з'єднання.

Конденсаторне зварювання

Другий спосіб також складається з послідовних етапів і називається «метод попереднього підйому»:
I.Етот етап повністю збігається з початковим етапом першого способу, тобто спочатку кріпильний елемент встановлюється в гніздо зварювального пістолета і притискається до основи - поверхні, до якої він буде приварений. Однак тут є одна відмінність. Для такого способу необхідний пістолет підйомного типу.
II.Запускается зварювальний процес і в зварювальному пістолеті розривається електричний контакт, який подає електричний потенціал, що виникає в конденсаторної батареї, розташованої в силовому блоці. Електричний потенціал впливає безпосередньо на кріпильний елемент.
III.Електріческая дуга плавить нижню межу кріплення і металеву поверхню, до якої він буде приварений. Вона виникає у момент дотику виступає кінчика металу, який опускається вниз під дією пружини зварювального пістолета.
IV.Заключітельним етапом приварки є притиск кріплення до металевої поверхні.

За допомогою такого виду зварювання можна отримувати стійкі і міцні з'єднання з латуні, а також нержавіючої та звичайної сталі. При цьому, вибираючи з двох способів зварювання, варто вибрати «метод попереднього підйому», який є найбільш ефективним і універсальним. Адже з його допомогою можна також приварювати алюміній.


Переваги конденсаторного зварювання (CD)


У яких же випадках варто віддати перевагу конденсаторну зварювання іншим видам приварки? Вона чудово підходить в тих випадках, коли потрібно приварити кріпильний елемент до тонколистового металевої підстави товщиною від 0,5 мм. При цьому ви отримаєте прекрасний результат і ніяких слідів і ушкоджень приварювання зі зворотного боку металевого підстави.
Ще однією важливою перевагою конденсаторного зварювання є реальна економія на витратних матеріалах. Адже в цьому випадку вам не доведеться витрачати гроші на покупку інертного газу. Крім того, при такій зварюванні не потрібно використовувати керамічні кільця.
Для роботи на зварювальних пістолетах для конденсаторного зварювання не потрібна спеціальна підготовка або кваліфікація. А різноманітність моделей в різних цінових категоріях роблять конденсаторну зварювання ще більш популярною.
Що ж можна використовувати для створення надійних зварних з'єднань методом конденсаторного зварювання? А для цього можна використовувати різьбові шпильки висотою до 70 мм марок М3-М10; різьбові Бонк, оснащені внутрішнім різьбленням, висотою до 70 мм марок М3-М6; а також нерізьбова шпильки, висота яких не перевищує 70 мм марок d3 - d10. Крім того, для конденсаторного зварювання підійдуть цвяхи для термоізоляційних матеріалів, довжина яких не перевищує 250 мм і пелюстки заземлення.
Основними матеріалами для зварних з'єднань є: алюміній, латунь, мідна і нержавіюча сталь.


Сфери застосування CD зварювання


Конденсаторну зварювання можна використовувати в будь-якій сфері, де необхідна приварка до тонколистового матеріалу, зворотна сторона якого не повинна мати пошкоджень і слідів зварювання. Таким чином CD зварювання застосовують для виготовлення корпусів електроапаратури, металевих меблів, вентиляційного обладнання, а також в різних областях будівництва.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее