Кріплення для дерев`яних конструкцій

Кріплення для дерев`яних конструкцій. Купить оптом

Кріплення для дерев`яних конструкцій

Сопутствующие товары


Кріплення для дерев`яних конструкцій

Для правильного зведення дерев'яних споруд або їх окремих частин (стін, перекриттів, каркаса, кроквяної системи, дахів, навісів, терас) традиційним методом фіксації складових елементів є використання кріплення для дерев'яних конструкцій. Правильний вибір кріплення вимагає від виконавця знань про специфіку кріплення і наявності теслярських навичок. Помилки у виборі способу кріплення суттєво скорочують несучу здатність вузлів і довговічність конструкцій. Існують різні варіанти виконання одних і тих же вузлів, з яких грамотний конструктор вибирає інтуїтивно найбільш простий і недорогий.

Ми пропонуємо альтернативні варіанти використання спеціального кріплення в вузлових з'єднаннях - конструктивні елементи різної конфігурації, виготовлені з нержавіючої або оцинкованої сталі. Типові рішення кріплення дерев'яних конструкцій засновані, як правило, на використанні перфорованого кріплення, шурупів і цвяхів і в меншій мірі на застосуванні спеціальних конструкційних саморізів або шурупів. Нерідко виникає необхідність виготовлення спеціальних вузлів кріплення дерев'яних конструкцій дрібносерійним тиражем, в цьому випадку розмір і товщина кріплення вибирається залежно від проектних навантажень і може досягати 8-10 мм.

Переваги кріпильних елементів «БОЛТ.ЮА»

Застосування кріплення сприяє скороченню трудомісткості монтажу дерев'яних конструкцій, виконати який цілком зможе людина без досвіду теслярських робіт. До основних переваг кріпильних виробів «ГвозDECK», відносяться:

надійність і довговічність, так як в процесі виробництва чітко дотримуються вимоги нормативно-технічної документації на їх виготовлення;
дозволяють знизити обсяги необхідної для будівництва деревини за рахунок зменшення перетину складових елементів;
забезпечують високі показники несучої здатності конструкції;
правильний підбір і рекомендоване мінімальне кількість додаткових кріпильних виробів - шурупів і саморізів;
рекомендації по вибору габаритів однотипних перфорованих виробів;
рекомендації по вибору конструкційних шурупів;
допускають наявність технологічних зазорів до 4 мм для компенсації вологісних і температурних розширень матеріалу в процесі експлуатації без зниження міцності вузлів.
Звичайні цвяхи в процесі побудови конструкції застосовувати не рекомендується, краще використовувати гвинтові або ершенние, які важче витягнути і при можливому ссиханіі вони не випадуть.

Чому з нами вигідно співпрацювати безпосередньо?

При співпраці безпосередньо з нашою компанією ви гарантовано отримаєте:

індивідуальний підхід;
демократичні ціни;
регулярні акції та знижки;
обмін продукції при наявності заводського браку.

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее