Кріплення для приварки

Кріплення для приварки. Купить оптом

Кріплення для приварки

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення використовують у всіх основних технологіях зварювання, таких як: конденсаторна, контактно-дугова зварка з коротким циклом, контактно-дугова зварка з підйомом металовироби, приварка різьбових втулок і цвяхів для фіксації ізоляції, а також зварювання за технологією SRM (інноваційна технологія приварювання шпильок в радіально-симетричному полі).

В даний час існують різні типи елементів для кріплення: різьбові шпильки, різьбові втулки, ізоляційні цвяхи і кліпси до них, пелюстки заземлення та приварні упори і т.д.

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ПРИВАРКИ КОНДЕНСАТОРНИМ ЗВАРЮВАННЯМ

Приварний кріплення використовують в процесі контактно-конденсаторного зварювання. Технологія приварки кріплення при даному виді зварювання полягає в наступному. Зварювальний процес при конденсаторної зварювання заснований на розряді енергії, яка накопичилася в батареї великої ємності. Розряд, час якого складає всього 1 - 3 мкс, передається через виступаючий кінчик (технологічний кінцевик) підстави приварного кріплення.

Виступаючий кінчик починає плавитися і випаровуватися, при цьому кріпильний елемент втискається в утворюється під ним розплав пружиною зварювального пістолета. Зазор між поверхнею заготовки та фланцем металовироби заповнюються іонами металу (кінчиком металовироби). Під час цього процесу кріплення швидко і надійно приварюється до тонколистового металу (товщина листа від 0,5 мм). Після приварювання кріплення із зворотного боку металевого листа не видно ніяких деформацій і пошкоджень, а тим більше пропалів.

Зварювальний процес абсолютно автоматизований і не вимагає особливих знань, спеціальної кваліфікації або підготовки для роботи з апаратом конденсаторного зварювання. Кріпильних елементом для конденсаторного зварювання може служити приварна шпилька (різьбова або без різьблення), виконана з нержавіючої сталі, алюмінію, латуні або стали обмідненного, а також приварна втулка, приварна гайка і т.д.

ШИРОКИЙ ВИБІР КРЕПЕЖА В ОДНОМУ МІСЦІ

Наша компанія пропонує широкий асортимент кріплень для приварки: шпильки приварні різьбові, виконані з обмідненої або оцинкованої сталі, шпильки приварні з алюмінію і нержавіючої сталі, шпильки з внутрішнім різьбленням з оцинкованої сталі, шпильки без різьблення (які використовуються рідше), втулки різьбові приварні, а також клеми заземлення однолепесткових і двухлепестковие і велика різноманітність іншого спеціалізованого приварного кріплення.

Переваги використання наших приварних метизів очевидні: висока міцність з'єднання, відсутність слідів зварювання з протилежного боку аркуша, можливість приварювання до тонким листам металу, низька собівартість приварного вироби, можливість автоматизації процесу.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:г. Киевул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее