Кріплення для приварки і його переваги від TM BOLT.UA

Кріплення для приварки і його переваги від TM BOLT.UA. Купить оптом

Кріплення для приварки і його переваги від TM BOLT.UA

Сопутствующие товары


Кріплення для приварки

РІЗНОМАНІТТЯ КРІПЛЕННЯ

Приварне кріплення  - це різного виду і функціонального призначення різьбові і нерізьбова гайки, втулки і шпильки. Матеріалом для виготовлення такого кріплення може служити нержавіюча сталь, сталь обмідненного, латунь і алюміній. Кріплення для приварки використовується в тих випадках, коли необхідно забезпечити жорстке і надійне з'єднання елементів металоконструкцій. У сучасному виробництві в якості основних використовуються кілька технологій приварки, найпоширенішими з яких є конденсаторна зварювання і дугова зварка. Кріплення для приварки може відрізнятися в залежності від того, які саме обрані спосіб приварки і обладнання для приварки кріплення.

Технологія приварки кріплення широко затребувана в різних галузях сучасного виробництва: машинобудуванні, металообробці, суднобудуванні, електротехнічної й електронної промисловості, медичної, харчової та ряді інших, в яких застосовується високотехнологічне обладнання.

кріплення для приварки - жорстке з'єднання елементів металоконструкцій Кріплення для приварки має ряд переваг: мінімальну деформацію, високу точність і продуктивність, можливість приварювання до тонколистового металу, забезпечення різних комбінацій приварюється металів, можливість автоматизації процесів. Крім того, щоб з'єднати приварной кріплення з основною деталлю, досить мати доступ хоча б з одного боку від місця монтажу.

І конденсаторная зварювання, і дугове зварювання, використовують різноманітний кріплення для приварки, мають свої різновиди, зумовлені своєрідністю розв'язуваних за допомогою зварювання технологічних завдань кожного конкретного виробництва. Кожен з видів зварювання проводиться спеціальним обладнанням і комплектуючими, придбати які ви можете по каталогу компанії «BOLT.UA», що спеціалізується на поставках широкого спектру сучасного високотехнологічного обладнання.

По всем вопросам обращайтесь в компанию БОЛТ.ЮА
по адресу:, г. Киев, ул. Василенко 2
по e-mail: zagura@bolt.ua
или по телефону +38 (044) 331-31-37

Свежие статьи на сайте

Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Как подготовиться к путешествию на велосипеде?
Подробнее
Саморезы по металлу
Саморезы по металлу
Подробнее
Червячные хомуты
Червячные хомуты
Подробнее
Гвозди для крыши
Гвозди для крыши
Подробнее